2737
2734

کلا از تخت استفاده نکردیم میگه راحت نیستم روش

ولی دیگه بچمون ۱۴ ماهشه باید جدا بخدابیم تو اتاقای خودمون نه اینکه همه تو حال بخوابیم

بچه عادت میکنه بعد سخت میشه جدا کردنش .شخصیتش مستقل رشد نمیکنه

شوهرم میگه باشه ولی فعلا زوده برای جدا خوابیدن درکش نمیکنم

خونمونم بزرگه دوتا اتاق تقریبا ۲۰ متری با تخت خوب داریم

اما رو تشک رو زمین میخوابیم

چیکارش کنم اخه😔

یه صلوات برای برآورده شدن حاجاتم مهمونم میکنی؟🥺❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تختتون راحته؟

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

شوهر منم زوری میاد رو تخت میخوابه.زمینو بیشتر دوس داره.والا من خودمم زمینو بیشتر دوس دارم ولی تخت چون رختخواب جم نمیکنم خوبه😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
شوهر منم زوری میاد رو تخت میخوابه.زمینو بیشتر دوس داره.والا من خودمم زمینو بیشتر دوس دارم ولی تخت چو ...

شوهره من عاشقه زمینه تازه میگه یدونه یتو فقط زیرمون پهن تشکم نیار

یه صلوات برای برآورده شدن حاجاتم مهمونم میکنی؟🥺❤