2726
عنوان

دستبند یا النگو؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 50 پست
از نظر نی نی سایت النگو خزه.ولی ب نظر من النگوی قشنگ خیلیم خوبه.چون امکان گم شدنش خیلی کمتره.حتما ک ...

منم همینو گفتم اونقدر النگو های شیک و زیبا هست مخصوصا اگه دست های خانومی که دستش می‌کنه سفید و ظریف باشه خیلی خوشگل دیده میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
النگو میگن خزه فلان ولی تو طلافروشی ها اکثرا اول النگو میگیرن بعدنا دستبند (دختر طلافروشم 😉) 

خوش به حالت پس😄🤩آره النگو منم دوست دارم

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
من النگوم شکسته ی ساله خریدم ۵ گرم ۵ صوت  پول ندارم بذارم روش تو همین مایه ها میخوام ببینم الن ...

یعنی میشه حدودی بگیم 6تومن اره هست دستبند ظریف 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
نازک هست؟ من  خودم بهشون ده میلیون دادم دونه ای از ظاهر قشنگه ویزرگه ولی از تو😑زودم می‌شکنه😐د ...

وای ده تومن هنوز نازکه؟؟😨پس ۵ تومنی چیه دیگه.

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
والله به این خانوما که میگن النگو خزه النگو طلا بده رو هوا میزنم😂😂

والا اتفاقا تاپیک ما چالش خرید طلا و سکه هست النگو خریده چ شیکه برو ببین تاپیک با هم پس انداز کنیم این کاربر @64azin    

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
من النگوم شکسته ی ساله خریدم ۵ گرم ۵ صوت  پول ندارم بذارم روش تو همین مایه ها میخوام ببینم الن ...

اره دستبند همه مدلی هست.مخصوصا اگه شکسته پیدا کنی خوب میشه.

النگو هم هست یکم نازکن

دستبند النگویی بخر ک از دستت نیوفته

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2706