2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرده نقاب دار مشکیه برادر اون پلیسه بود ک مدت زیادی ناپدید شده بود و یکی از برنده های این بازی بود الانم داشت بازیو اداره میکرد 

سوار هواپیما نشد ک باز بره تو بازی 

می‌رسد آن روز که چرخ بر مدار حق بگردد...حمایت از ال جی بی تی🏳️‍🌈💚
نه خيلي عصبي بود نميخواست بازي كنه ام ميخواست ك زنگ نميزد 

من نمیدونم 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
مرده نقاب دار مشکیه برادر اون پلیسه بود ک مدت زیادی ناپدید شده بود و یکی از برنده های این بازی بود ا ...

ععع واقعا داداش بود چرا حس كردم اسم داداشش ي چيز ديگ بود

بعد پشت تلفن. بعشون گف ابن كارو نكنيد عوضيا

همین که همه گفتن درسته

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

نرفت تو هواپیما چون خواست اونایی که این بازی رو میکنن پیدا کنه

زنگ زد گفت میخوام شرکت کنم ولی اسب نیستم 

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

مرد نقاب دار مشکی، برادر کاراگاه بود که چند سال پیش برنده ی این‌گیم شده بود.

احتمالا اشخاص برنده برمی گشتن به زندگی قبلی و انقدر دوباره قرض و‌بدهی بالا می آوردن که مجبور می‌ شدن دوباره و این بار به عنوان بازی گردان وارد بازی بشن. 

در واقع کارآگاه رو‌برادرش با تیر زد.

نقش اول هم سوار هواپیما نشد که بره سراغ برگزار کننده های بازی برای انتقام. البته یه تئوری هم‌مطرحه که این که نقش اول آخر سریال موهاش رو قرمز کرد استعاره از اینه‌که از بازی کردن خسته شده و می‌خواد قرمز (بازی گردان) بشه 

باید صبر کرد و فصل ۲ رو دید

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش
نرفت تو هواپیما چون خواست اونایی که این بازی رو میکنن پیدا کنه زنگ زد گفت میخوام شرکت کنم ولی اسب ن ...

ولي اسب نيستم؟؟؟

من يادمه گف عوضيا نبايدد اينكارو بكنيد

بعد از پيرمردع هم خ عصبي بود كه چرا اينكارو باهاشون كرد

بدترین فیلم زندگیم بود

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2706