2737
2734

سلام دوستان

من خیلی خیلی ناراحتم و حس اینکه شوهرم منو با دو تا بچه ول کرده و رفته عذابم میده. من و شوهرم تقریبا 14 ساله که ازدواج کردیم و یه دختر 9 ساله و یه پسر پنج ماهه دارم. 

کلا توی این همه سال زندگی مشترک خیلی دعواها داشتیم. حتی قبل از بدنیا اومدن بچه دوم تا پای جدایی چندباری رفتیم . تا اینکه خداوند پسر کوچیکم رو بهمون داد. و توی این مدت که بدنیا اومده یعنی نزدیک شش ماهه که ما هیچ رابطه جنسی نداشتیم. البته اینم بگم که شوهرم مرد سردی هستش. تورو خدا نیاید بگید فلان چیز رو بده بهش بخوره یا خودت سعی کن جذاب باشی و اینکار رو کن که بهت جذب بشه. والا بخدا من توی این همه سال خیلییی کارا کردم. ولی این مرد از همون دوران نامزدی سرد و یخ بود. و من سنم خیلی کم بود و فکرمیکردم نرماله ولی بعدا فهمیدم که مردهای دیگه این طور نیستن. خلاصه که من از نظر ظاهری هم نمیخام از خود تعریف کنم ولی.جذاب هستم و بنظرم علت به ماهیت شوهرم برمیگشت. خیلی حرفا هست که طولانی میشه اینجا بنویسم فقط اینم بگم بد شدن رابطه بین مون بخاطر عدم داشتن رابطه جنسی خیلی  تاثیر داشت و باعث شده بود من توی زندگی نسبت بهش بد دهن بشم چون با اینکه خیلی باهاش صحبت کرده بودم ولی میدیدم هیچ تاثیری نداشته و بخاطر همین ازش خشم درونی داشتم. تا اینکه اخرین روز بهش توهین و فحش هایی دادم و اونم بهم همه فحش هارو برگردوند و بعدش رفت بیرون . و ما اینجا هیچ دوست و اشنایی نداریم.  و منم بهش زنگ یا پیامی نزدم که کجایی و برگرد و اون خودش میتونست یه خبری بده که بخواد بیاد باز خونه چونکه کلید نداشت. ولی هیچی نزد برام. و تا اینکه دوشب گذشت و خودم بهش زنگ زدم و یه جایی رفتم با ماشین به همراه دوتا بچه هام که ببینم چی میگه و حرف بزنیم که فقط داد و فحش میداد و انتظار داشته بود که من ازش سراغی بگیرم اون شب اول. که من گفتم مگه بچه ای, مرد گنده ای و میتونستی یه زنگ بزنی و اگر من در رو برات باز نمیکردم اونوقت باید این چرت و پرتها رو بگی. تو حتی یه تماسم نگرفتی. تو حتی دلت برای بچه هات تنگم نمیشه و عین خیالتم نیست و منو با دوتا بچه ول کردی و این حس که یه مرد پشت زنشو خالی میکنه بدترین حسه و...

خلاصه هیچ کدوم حرف اون یکی رو قبول نداشتیم. و منم فهمیدم شب رو توی کارخونه ای که کار میکنه گذرونده یواشکی.

و دیشب شب سوم بود حتی با اینکه چند باری تلفنی بحث هم کردیم و بار اولش من زنگ زدم وگرنه اون انگار عین خیالش نیست. حرفشم این بود باید معذرتخواهی کنی و قبول کنی اون شب رو . درصورتیکه خداییش اونم هزارتا فحش بهم داد و بعد رفت از خونه بیرون.خب من چیو باید قبول کنم وقتی حتی خودشم برنگشت. 

خلاصه براتون بگم که دیروز حتی توی تلفنم بهش گفتم اگر امشب هم بیرون بمونی دیگه واقعا تمومه. ولی انگار واقعا تمومه. چون نیومد و عین خیالشم نبود حرفم.

دوستان الان من حس غم بزرگی دارم حس شکست, همش یاد خاطرات میفتم.

اونم طبق گفته های خودش دنبال خونه است برای خودش.

من خیلی حس بی پناهی میکنم اینکه پشتوانه ام نبوده و من باید تنهایی بچه کوچیکمو با سختی بزرگ کنم البته بگم جونم به دوتا بچه ام بنده و مشکل مالی هم ندارم البته اگر با شوهرم میموندم وضع مالی مون بهتر بودولی تنهایی هم از پس مسائل مالی برمیام. الان ولی حس شکست و غم بزرگش منو ول نمیکنه. اینکه جوونی و عمرم رو گذاشتم پای اون ادم عوضی. 

ما مشکلات زیاد داشتیم ولی واقعا نمیدونم چرا انقدر غمگینم و حالم بده . لطفا نظرتون رو بگید. خیلی تنهام هیچ کسیم ندارم باهاش حرف بزنم

لطفا نکید برید پیش مشاور . چون چندین بار رفتیم حتی پیش مشاوران مختلف و جز موقتی هیییچ گونه تاقپثیری نداشتن. فقط نظر بدید حق با اونه یا من

همه رو گفتی لطفا نگید چی بگیم خب😐

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر زندگیت شبیه زندگی سابق منه 

اسی منم زندگیم سر سردی و بی محبتی شوهرم به بن بست رسید 

متاسفانه جدا از سرد بودن هیچ حس غیرتی هم ندارن رو زن و بچشون 

شوهر منم نمیگفت زن و بچم رو ول نکنم قهر میکرد میرفت 

اشتی هم هیچ وقت نمیکرد چون نیازی به زن نداشت 

همیشه خدا من باید معذرت خواهی میکردم 

بخاطر بچه هات اهمیت نده عزیزم 

من جات بودم میرفتم یه دکتر دارو میگرفتم خودم سرد میشدم اینجوری حداقل ارومتر میشی 

البته یه رن بیشتر از رابطه دوست داره محبت ببینه 

خب ادل اینکه معمولا بعد تولد یه بچه جدید مشکلات سردی جنسی زیاد میشه

ماهم تو بارداری فقط دو بار رابطه داشتیم بعد تولد مشکلاتمون زیااااد شد همین سردی رابطه زناشویی بیشترم شوهرم دغدغه ذهنیش زیاده، یه مدت بهتر از قبل از نظر رابطه که اونم زمانهایی که واقعا به روند خونهمون تغییر اساسی دادم م ی گم اید بدرد خورد، مثلا مسائل حاشیه ای که ذهنشو خرتب میکنه کنار وذاشتم مثل خانواده اش و مشکلاتشچون خیلی روحیه اش خرابه تا ببینه ما مشکل داریم اونم داغون میشه، بعد سعی کردم ازش تعریف کنم بگم تو خوشتیپی فلانی ووو یه مدت دو هفته رفت سفرکاری خارج از ایران اینم خیلی خوب بود باعث شد قدر همو بیشتر بدونیم البته تازگیا یه دعوا داشتیم ولی باید سعی کرد کشش نداد.. در کل سغی کنیم آرامش برا خونه جذب کنیم

بعدم طوری نشون نده که فکر نه بودن و نبودنش بی ارزشه بهش پیام بده برگرده مشکلاتتونم یکی یکی رفع کنید اول از همه رابطه زناشویی رو قوی کنید خودت پیش قدم شو

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید

چرا فکر می کنی اگه ما بهت بگیم حق با توئه آروم میشی

تو زندگی هر بحث و دعوایی که بشه، هر دو نفر مقصرن!!! 

حق نه با شماست!!! 

و نه با همسرتون!!! 

حق همیشه با حفظ زندگی مشترک هست البته اگه بشه حفظش کرد 

2738
چقدر زندگیت شبیه زندگی سابق منه  اسی منم زندگیم سر سردی و بی محبتی شوهرم به بن بست رسید  ...

دقیقا همینطوره من الان بدترین حس دنیا رو دارم نسبت بهش که منو تنها گذشاته با دوتا بچه . شما توی حرفاتون گفتید زندگی قبلی تون. الان جداشدید راضی اید؟ با نفر جدید این مشکلات ندارید ؟ چون فکرمیکنم خر مشکلی باشه اینقدر اساسی بزرگ نیست .درسته؟

خب ادل اینکه معمولا بعد تولد یه بچه جدید مشکلات سردی جنسی زیاد میشه ماهم تو بارداری فقط دو بار رابط ...

راستش مساله من با شوهرم فقط به سردیش برنمیگرده ایشون حس اینکه مرد منه رو ازم گرفته. بیشتر شبیه برده ها بود یعنی همه کاری برای کمک بهم میکرد جز احساس عشق و زنونگی که باید بهم رو نمیداد. حتی بارها بهش گفته بودم که مثل کسیکه با مادرش هستش رو با من رفتار نکن من زنتم. همیشه روزمره ها هم عین برده بود و خیلی حس بدی بهم میداد

بنظرم وایستید خشم دوتامون کم بشه بعددبزرگا واسطه بشن تا دوباره برید زیر یرسقف فقط ی هط قرمزهایی رو برا هم‌تعیین کنید بعد حداقل هفته ایی یبار برا رابطه جنسی وقت خالی کنید 

راجب توهین شما اشتباه کردی اگه همسرتون  اهل توهین کردن نبوده ولی بعد از شنیدن چند بار توهین از جانب شما جسارت پیدا کرده و توهین میکنه   مقصر شما هستید

هیچوقت واسه جلوی ضرر رو گرفتن دیر نیست به خودت ایمان داشته باش

به نظرم همه این مشکل سردی بعد از بدنیا اومدن بچه ها رو دارن ولی خب بهتره یه عذرخواهی میکردی و جنگ و دعوا رو تموم میکردی حداقل بخاطر بچه ها تون الانم بهش زنگ بزن بگو دلت براش تنگ شده و بچه هام دلتنگشن بگو زندگیمون رو بخاطر چندتا حرف جهنم نکن برگرد خونه

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
2706