2726
عنوان

یبوست شدید

143 بازدید | 11 پست

باردارم 5 روز هست که دفع نداشتم انگاری دارم منفجر میشم هر کاری میکنم دفع نمیشه شربت لاکشی ژل خوردم چای گل محمدی میخورم قبلا میخوردم سر ساعت دفع میشد الان اصلا عین خیالش نیس هرکی راهی بلده واسه دفع زودتر بگه دارم میترکم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لا‌کسی ژل را بیشتر بخور  هرچقدر بخوری تو بارداری مجازه 

مواطب باش ثنا نخوری بقیه چیزام ممکنه توبارداری ممنوع باشه 

آب و مایعات و میوه و سبزی و کاهو هم هر روز بخور 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
چی تنظیم کردنیه؟ میگم میخوردم سریع دفع میکردم الان دو شبه دارم دم میکنم میخورم اصلا هیچ خبری نیس

گل محمدی بعد چند بار استفاده تنبلی روده میاره. اینطوریه که اولش اسهال میشی بعد یه مدت معمولی بعدش دیگه یبوست شدید. فقط راه کارش ای و چای هست

درمان یبوست

داشتن تحرک کافی

خواب مناسب و به موقع

نشستن در آب گرم

خوردن آب کافی در شبانه روز

و خوردن تمام غذاهای دارای فیبر مثل سالاد کاهو، هویج گوجه و ... کمک زیادی به رفع یبوست میکنند

خوردن روغن زیتون روی سالاد یا غذا

خوردن خیار چنبر بسیار عالیه

در مقابل غذاهایی که نباید خورده شوند:

انواع گوشت ها

لبنیات مخصوصا ماست

موز

سیب درختی

انوع فست فودها

سرخ کردنی ها

و...

همه ی اینها عامل ایجاد یبوست هستند و نباید کسانی که یبوست دارن مصرف کنند

یک خانمی گفت:اونایی که یبوست شدید دارن و مشکل بواسیر هم پیدا کردن و شقاق هم میشدن ..... دوستان من ۶ سال اینطوری بودم.الان تقریبا دوهفته هس هیچ ملین و قرصی مصرف نگردم.فقط صبح ها ناشتایه لیوان آب گرم توش آبلیمو بریزین و بخورین.تو چاییتون آبلینو بریزین و الان که انواع میوه ها زیاده میوه بخورین و غذاتونو کم کنین. من جواب گرفتمااااااا. اینطوری بکنین راحت میشین

خواهرم گفت یه مامای بازنشسته بهش گفته قیصی زردآلو واگه داشتی چندتاآلوروبذار باهم چنددقیقه بجوشون برای یبوست چون خواهرم توبارداری داشت بواسیر هم میگرفت گفت خیلی عالی بوده اصل کاری قیصی زردآلوهستش واینکه حتمابایدبجوشونی