2726

خسته شدم 

توی زندگیم حسرت خیلی چیزا به دلم مونده ،هم سن و سالهای خودمو که میبینم حالم بد میشه ،من چیز زیادی از این زندگی نمیخوام  همیشه آدمی بودم که به کم قانع بودم و فکر خونوادم بودم هیچ وقت دلم نمیومد زیاد چیزی ازشون بخوام ،ولی اونا هم دیگ از این سواستفاده میکنن من یه دخترم مثل دخترای دیگ خیلی چیزا دوسدارم داشته باشم زیاد نه یا در حد یه لباس خوب در حد یه پول توجیبی متوسط چیز زیادیه؟؟؟

نمیگم خونوادم نمیتونن میتونن ولی انگار من اهمیتی ندارم یادم نمیاد آخرین بار کی لباس خونه خریدم 

تا حالا نشده یه چیزیو که ببینم و دوست داشته باشم و بخرم حتی وقتی مبلغش کمه 

اره من عقده ای شدم خیلیم شدم 

اطرافمو که نگاه میکنم میبینم طرف نصف درآمد مارو داره ولی ببین بچش چجوری میگرده چقدر واسش هزینه می‌کنه 

حتی انقدر گیرن که نمیزارن برم سر کار 

بخدا اگه میشد میرفتم حاضرم صبح تا شب سرپا باشم اصن ۵۰۰تومن بگیرم ولی یه چیزی داشته باشم وقتی دوستم میگه رفتم خرید فلان چیزو خریدم حسرتشو نخورم 

وقتی میگم ما هفته ای ۱دست لباس می‌خریم من دلم میگیره که چرا من هنوز دارم تونیکای ۸سال پیشمو می‌پوشم 

اگه نداشتن میگفتم باشه ندارن نمیتونن ولی میتونن کافیه یه کم اهمیت بدن 

فقط میگن شهریه دانشگاهتو میدیم شهریه دانشگاهتو میدیم 

طرف یه کارگره ولی برو ببین بچش چجوری می‌خره چجوری میپوشه 

منم الان یه فرصتی برام پیش اومده که میتونم پول بقیه رو بخورم و پس ندم منو نمیشناسنو جاییم دستشون بند نیست 

فک نکنید حرام خور بودم از اول نه بخدا که نه 

من آدمی بودم اگه یه پولی حتی رو زمین پیدا میکردم یا مینداختم صدقه یا به یه فقیر میدادم 

ولی دیگ بریدم خسته شدم چرا باید تو ۲۲سالگیم حسرت کوچیکترین چیزا رو دلم بمونه 

چرا باید وقتی یه جا میرم ۱۰هزار تومن پول تو کیفم نباشه 

اصن نگن تو آدمی یا نیستی شاید یه وقت با فلانی میری بیرون گفت بیا بریم اصن یه آب معدنی بخوریم یه هزار پیشت باشه که پول آبو بدی 

اره من عقده ای شدم خیلیم شدم 

من مال حروم از گلوم پایین نمی‌رفت ولی اینا مجبورم میکنن بدم پایین 

از صبح حالم بده یه طرف عقده های دلم یه طرف دلم نمیخواد پول کسیو بخورم 

شاید آدرس و شماره های همه رو نوشتم یه روز که پول داشتم پس دادم...

هعییی

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

🥺🥺🥺🥺💔💔💔درکت میکنم

خدا بزرگه

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند سالته عزیزم؟

عب نداره بخدا خیلیا ابن شرایطو دارن

سعی کن یه کار پیدا کنی 

مثلا فروشندگی تو بوتیک، منشی مطب، تکنسین (فروشنده) داروخانه،

یا ادمین پیج تو اینستاگرام

ماهی ۲ ملیونم دربیاری میشه باهاش چند دست لباس و وسایل خرید

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport
چند سالته عزیزم؟ عب نداره بخدا خیلیا ابن شرایطو دارن سعی کن یه کار پیدا کنی  مثلا فروشندگی ت ...

بخدا من از خدامه کار کنم 

ولی نمیزارن اصلا نمیزارن 

۲تومن که خیییلیه میگم حاضرم صبح تا شب سر پا بمونم ولی ۵۰۰بگیرم 

دنبال کار مجازی و ادمینی بودم ولی اصلا پیدا نکردم 

نت من مث توام

حسرت خیلی چیزا رو میخورم تا اینکه الان ۱۸ سالمه و شاغل شدم بخاطر وضع مالی بد خونوادم

بابام از کار افتاده ست....کار‌میکنم خرج خونه زندگی میدم ولی واسه خودم هیچی نمیگیرم جز شارژ یا چیپسی چیزی

لباس نمیگیرم

واسه مامان آبجی و داداش کوچیکم لباس میگیرم و نیازاشون تهیه میکنم ک مبادا حسرت چیزی بخورن دورشون بگردم....اگه اونا خوشحال باشم این واسم دنیا می ارزه....

منم مثل توام آبجی دوس دارم برم پاساژ یهو مانتو شلوار کیف کفش لوازم آرایشی اینا بگیرم....اما کو..

شاغلم ولی پس اندازی واسه خودم نمیمونه ...با این حال ناراحت نیستم همیشه میگم خدا بزرگه...اینم روش

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😘

این عطر را که به تنت میزنی،موسیقی آرامی ست با امضای خاص تو که جعلش محال است...!♡ بودنت معجزه نبود ک با رفتنت فاجعه بشه‌!!
پس فکر کنم حق دارم که بد شم😔

نه منظورم اون نبود منظورم اینه که اگه برا بچت نکنی برا کی میخای خرج کنی جمع کنی چی بشه ولی در مورد اون کار خودت ووجدانت من یه بار وجدانمو زیر پا گذاشتم تا الان میسوزم ترجیح میدادم میمردم تا این کارو انجام نمیدادم پس نمیتونم معلم اخلاق بشم که خودم رفوزه ام

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2706