2726
عنوان

دوست مجازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 113 پست
من یه دوست مجازی هم دارم اتفاقا ۶ ساله حرف میزنیم نه ایشون عاشق شده نه من.فقط نگاهم بهش به دید یه هم ...

تو به چشم دوست میبینیش ولی من به چشم عشق یا نیمه گمشده میبینمش ولی در کل آخرش به یه جایی می رسه آدم که احساساتشم از بین می ره مثل الان من 

این اواخر بهم زیاد پیام نمیداد الان یک ماهه خبری نگرفته ازم ، هرچی دوری میکنه وابسته تر میشم ولی نمی دونه با این کارش از چشمم میوفته  :)

بنظرت با کسی سرش گرمه ؟

دقیقا مثل منی :)  الان چی ازش خبر نداری ؟ شمارشو داری هنوز ؟  من شمارشو دارم ولی هایدش ک ...

نه شمارشو ندارم یه شماره داد اونشب گفت گوشیم خراب شده..و از طریق گوشی داداشم اومدم گفتم حس خوبی به حرفات ندارم گفت نه بخدا  از این شماره با بقیه در ارتباطیم چون خودش و داداشش سفر کاری بودن گفت فقط نه زنگ بزن بهش نه پی بده بعد دوهفته زنگ زدم صداشو بشنوم و حرف نزنم دیدم خانوشه.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیامش ندادی؟؟استوری نمیزاره؟

نه از مجازی در اتباطیم که نمیشه استوری گذاشت.. فک کنم مجازی که باهام در ارتباط بود رو ترک کرده..رفته با یه شماره ی دیگه نمیدونم..

2728
عزیزم..واقعا حس بدیه منم خودمو کنترل میکنم همیشه چون قبلا ب طرز بدی وابستگی و روزای بدشو تجربه کردم

منم اقسردگی داشتم که با اومدنش دنیامو صورتی کرد...

اینقدر از آینده باهام گفت که یه روز یاهاش حرف نمیزدم عین مرده میفتادم.. 

الان دیگه دنیانو رو سرم خراب کرد... سعی میکنم فراموش کنم ولی همش تصویرش جلو چشممه دلتنگش میشم. .. زیاددد

تو به چشم دوست میبینیش ولی من به چشم عشق یا نیمه گمشده میبینمش ولی در کل آخرش به یه جایی می رسه آدم ...

صد البته.تا حالا این حرف به گوشت خورده رابطه ی از راه دور تعهد داخلش بسیار مهمه.چون همیشه نمیتونن پیش هم باشن.چه بسا شماهمو اصلا ندیدین.اگه هم دیده باشید از عکس یا تماس تصویری.برای هم شما دارید سرد میشید چون رابطه ای که بیرون رفتن و صحبت حضوری باشه چیز دیگیریه.یه چیزیه دیگم ما انسان ها اگه درست بهمون در بچگی محبت میشد اصلا با سرد شدن کسی عاشق تر و مشتاق تر نمیشدیم...پسرا های امروزی به شدت بی معرفت شدن.مراقب خودت و قلبت باش و فدای کسی نکنش الکی.موفق باشی

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

خودت داری میگی مجازی همونجوری که تو رو پیدا کرد رفته یکی دیگه رو هم پیدا کرده سرش  گرم شده ولت کرده به حضوریشم دیگه اعتمادی نیست چه برسه به مجازی 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
نه از مجازی در اتباطیم که نمیشه استوری گذاشت.. فک کنم مجازی که باهام در ارتباط بود رو ترک کرده..رفته ...

عزیزم بمیرم واسه دلت ..تنهایی بخش بزرگی از زندگی ادماست باید باهاش کنار بیای

خوب مجازی ازاسمش معلومه دیگه

یه بارهست یه بارنیست.
ولی نمیشه قضاوت کردشایدگرفتاری پیش اومده براشون

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
2706