2703
2553
عنوان

درگیری ۲۰ درصد ریه و نزدن رمدسیور.میشه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 26 پست
روز هفتم از اولین علایم ؟؟ هفته دوم اوج بیماری هست 

اره از اولین علامت ۷روز میگذره

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا حتما دکتر متخصص عفونی فقط برو 

باشه ممنونم

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
2720
میگن عوارضش خیلی زیاده.چون درگیری ریه م کمه و سطح اکسیژنمم خوبه یه دکتری گفت میتونی نزنی 

عزیزم برو پیش پزشک متخصص

هیچ دکتر درست حسابی نمیگه دارو مینویسم خواستی استفاده کن نخواستی نکن! بالاخره یا نیازه که تجویز میکنی یا نیاز نیست و واجب نیست که نباید تجویز کنی

چه دارویی خورد که واقعا حالشو خوب کرد؟ میشه بهم بگی

دوسال پیش بود اصلا یادم نمیاد .اسپری برای تنفس بود ناپروکسن .داروی مخصوص انفولانزاو.ویتامین سی و...فقط همش رو باهم دادم تهوع شدید گرفت دور از جون داشت میمرد

2714

مادر همسرم نزد

فقط خیلی دم نوش خورد دم نوش دارچین و اویشن و پونه

آب نخود میخورد پیاز میپخت میخورد

خوب شد

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97