2737
2734
عنوان

میترسم از خرید اینترنتی

508 بازدید | 34 پست

نمیتونم از هونه برم بیرون 

دلم مانتو و کفش و شال و ..میخاد اصفهانم

میترسم خرید کنم نیارن پولم بره پیج هم نمیشناسم

تیکرتولد یک سالگی پسرم،خدایا مراقبش باش

سلام 

دیجی کالا معتبر هست

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واقعا ترس نداره.

دیجی کالا معتبره اولا.

بعد اینکع توی پیج ها دنبال رضایت مشتریا باش توی کامنتا یا استوریا و...

اگه هیچ اثری ازش نبود مشخصه فیکه ولی اگ بود خیالت راحت باشه

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن   

من کلی خرید اینترنتی داشتم برامم فرستادن راضی هم بودم ، برو نظرات کسایی که ازش خرید کردن و بخون بعد اگه نظرات خوب بودن خرید کن ، باز اگه شک داری اصلا نخر

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل 

منم اصفهانم

از خونه بیرون نمیرم چدن بابا و داداشم اجازه نمیدن

همه خریدامم اینترنتیه

ی کت جین سفارش دادم فردا ب دستم میرسع

ست سوییشرت و شلوارمم سه چهار روز دیگ

اهدای عضو،اهدای زندگی💚🌱من حامی اهدای عضوم💝    #عشقپلیسی ام...تُ مَرا جانُ جَهانی♥️                                "باگ انسانیت فقط اونجاش ک تو اوج منطق دلت میلرزه"            *کار هک دیگ انجام نمیدم*                                                                                                   
2706