2737
2734
عنوان

لاكچريا نيان

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 26 پست
من پول تو جیبی ماهیانه ندارم. هرچیزی بخوام بخرم پدرم با یکم اصرار برام میخره ولی پول تو جیبی مشخصی ...

منم همینطوری پول توجیبی که ماه به ماه بهم بدن ندارم ولی وقتی لازم دارم میگم اوناهم میدن

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به پسرام ماهانه که میدم خرجش میکنن و پدرسوخته هایی هستن که همیشه یه چیزی بیشتر میگیرن بدهکارمیشن واسه ماه بعدی ماه بعدم چونه میزنن که مامان خر ج گرونه اذیت نکنن این ماه روکم نکن قول میدیم صرفه جویی کنیم یه دوماه رعایت میکنن دوباره ...درکل اینکه از من میگیرن خرج میکنن

من هرچی پول تو جیبی بهم میدن رو خرج کتاب و... برا کنکورم میکنم

از عید تا حالا یه جفت جورابم نخریدم😬

راضی نیستن کنکور بدم

خودم باید پول جور کنم

سخته ولی روزای خوبم تو راهه🥰

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
2728
پیگم چرا تاپیکت ترکید😒گذاشتم صب بخونم اومدم دیدم پوکیده

گزارش زدن😐😂

من هر تاپیکیم ک میره پربازدیدا ، دوستان زحمتشو میکشن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

سکه پارسیانا هستا از اونا میگرفتم

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2738

من هیچ پولی ندارم حتی ندارم برم آرایشگاه چندماهه نرفتم ، گاهی چیزی برا خورد و خوراکمون ک میخرم باقی پول رو جمع میکنم برا وقتایی ک پول نباشه تو خونه

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

نمیگم بی پولم ولی معمولا خرجای لباس و اینارو خودش یا خودشون مستقیم میدن 

من پولی که شوهرم میده و پدرم 

تو عقدم هردو گاهی یه پولی میدن بهم برای نت و پول کلاسی که میرم و پول آرایشگاه که تو ماه در حد ۳۰ تومنه سالی یبار شاید بیشتر بشه و گاهی خریدای ریز میکنم اونیم که میمونه نگه میدارم 

کلا ماهی حدود ۲۵۰ نا ۳۰۰شاید بدن بهم

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
خیلی ممنون از این دوستانه زحمتکش که عقده ای بسیار دارن😐

کار منو راحتتر میکنن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی