2733
2734
عنوان

لاكچريا نيان

284 بازدید | 26 پست

فقط و فقط بى پول ها كامنت بذارن

اگه كسى كامنت گذاشت من ماهى چند ميليون دارم و كارت شوهرم دست منه و ... عقده اى بودن خودش رو نشون داده

شماهايى كه يا هيچى نداريد يا يه پول خيلى كمى هر ماه شوهرتون يا پدرتون ميده يا خودتون يه كار كوچيك با درامد خيلى كم زير يه تومن داريد،  همون مقدار كم پولى رو كه داريد خرج ميكنيد يا نگهش ميداريد؟

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏

من هی میگم نگه دارم اما انقدر کمه که نمیشه...😔

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد .

والله به آخر برج هم نمیرسه.یه هفته آخر برج خالی خالی میشم 😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قاعدتا تو این تاپیک هیشکی کامنت نمیزاره

چون اینجا همه لاکچرین

😐😐😐😐😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738

من ماهی ۱۰۰ میلیارد دلار شوهرم بهم میده

(درحالی که خانه پدر در تجرد به سر می برد )

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بابام ماهی هیچ تومن بهم میده یکمی هم ک پول داشتم دادم مامانم چون هی میومد ازم میگرفت بعد با دردسر ازش پس میگرفتم باز فقد اعصابم بهم میریخت 

به تازگی هم بابام میخاد یچی بخره برا همون دیگه اسم کلاس کنکورم نمیتونم بیارم با این قیمتا اینه ک کلا خرج خاصی ندارم 

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
2706