2726
عنوان

دوستم ۱۸ سالشه می خواد با یارویی ۲۸ساله ازدواج کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 78 پست

من جاش بودم ازدواج میکردم 

مرد هرچی سنش بیشتر باشه من خوشم میاد...سلیقه ها متفاوته

این عطر را که به تنت میزنی،موسیقی آرامی ست با امضای خاص تو که جعلش محال است...!♡ بودنت معجزه نبود ک با رفتنت فاجعه بشه‌!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخاطر سن شون؟؟؟ 

ملاک مهمی نیست بنظرم

همه یه روزی میخوایم پیر بشیم چه فرقی میکنه مثلا موقعی که من چهل سالمه شوهرم چندسالشه

ولی اختلاف سن شاید اختلاف سلیقه بوجود بیاره ولی میشه با چند جلسه مشاوره رفتن تصمیم بهتری بگیرن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بنظرم بزا یارو و دوستت تصمیم بگیرن  

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

یارو چیه😐

معنی زیادیش میشه رو نمیفهمم

هر کسی برای جایگاهی که الان داره به اندازه کافی تلاش کرده و کسی اجازه نداره بگه لیاقت اون دختر یا پسر رو نداره 

این مسئله هم به شما مربوط نیست

اول و اخر دوستتون میخواد با اون اقا یا یه فرد دیگه زندگی کنه

به جز سن فاکتور های مهم دیگه ای هم هست

و سن 18سال برای ازدواج خیلی کم هست از صحبت های شما هم معلومه هنوز به اون پختگی لازم نرسیدید پس دوستتون هم باید فعلا لذت ببره از دورانش 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2706