2733
2734
عنوان

بیاین ببینین چی گف+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی خونمونه نمیشه وگرنه زنگ میزدم  الان باز پی داد بزار برم خونه پی میدمت چی بگم بهش وقتی اومد ...

چیزی نمیخاد هرچی. گف میگی بار اخرت بودی همچی. غلطی کردی بگو خاک برسر بی شعورت.. بعدم بگو اونقد لیاقت نداری بخام بزارم انتخاب کنی یا من یا اون دختره هرزه... بگو من خودم. میرم نمیخام همگی لجنی تو زندگیم باشه... داغ کردم بیشتر فحش ب دهنم میاد اینجام جاش نیس😐

کاش یکی بود دوسم داشت... 
2738

ببین من نباید خفه شم اونی که باید خفه بشه جنابعالی هستی که دوتا دوتا میخوای شایدم ۳ تا ۳ تا ازت بعید نیست دو روز دیگه که باهات ازدواج کردم بری باهاش ازدواج کنی بگی حسسسودیت میشه دختر داییمه میتونم باهاش ازدواج کنم 🤣 بگی حسوووودیت میشه ن خیر الان که فکر میکنم تو لیاقت نداری باید با یکی مثل خودت ازدواج کنی که هردو برید پی کار خودتون مث این داداش ابجیا 🤣🤐 نکته دوم تو خفه شو فعلا که بوی از انسانیت نبردی به درد سوءاستفاده هم نمیخوری حالا برو پیش اون دختر داییتواسش تولد بچتونو بگیر عزیزززم😗🤐🤣

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم

پربازدیدشه چی میشه؟یکی بگه ب من

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2706