2726

4 اثر

بخواهید به شما داده خواهد شد

حکایت دولت و فرزانگی

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

قانون جذب اون چیزی نیست که فکر میکنی😶براش دنبال کتاب نگرد

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روانشناسی

ماندن در وضعیت آخر.

بازی ها

جامعه شناسی خودمانی

یافتن معنا در نیمه دوم عمر

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
مگه من چه طوری فکر میکنم

معمولا هرکس اسم قانون جذب رو میاره به این فکر می‌کنه که چه کارهای جانبی رو انجام بده تا به خواسته ی مورد نظرش برسه

فکر کردم که اینطور فکر میکنید

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
بازی ها رو چطور خوندی منکه نفهمیدم خصوصا ماندن در وضعیت اخر رو

قبلش تحلیل رفتار متقابل رو خونده بودم

معمولا هرکس اسم قانون جذب رو میاره به این فکر می‌کنه که چه کارهای جانبی رو انجام بده تا به خواسته ی ...

خواسته ی مورد نظری ندارم عزیزم 

فقط علاقه دارم بع این جور مسائل 

بازی ها رو چطور خوندی منکه نفهمیدم خصوصا ماندن در وضعیت اخر رو

برای اینکه ماندن در وضعیت آخر رو بهتر متوجه شید قبلش باید وضعیت آخر رو بخونید

خواسته ی مورد نظری ندارم عزیزم  فقط علاقه دارم بع این جور مسائل

خب پس 

کتاب سکوت قدرت درونگراها

نیمه ی تاریک وجود

کتاب انواع زنان از دکتر ژان شینودا بولن

کتاب راز سایه

وضعیت آخر و ماندن در وضعیت آخر 

پیشنهاد های منه امید وارم بخونی و لذت ببری 

2706