2737
2734
عنوان

من چیکار کنم با این خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 28 پست
من یه آدم بی زبون😑 به شوهرمم که میگم میگه حرص چیو میخوری خب سلیقتو دوس داره  

خب آدم بی اعتماد به نفسی هست خواهر شوهرت.. تو وقتی میبینی اینکارو داره میکنه بهش بگو.. بگو فلانی نمیدونم چرا هر کاری من میکنم تو هم عین شو انجام میدی... ببین چی میگه.. بگو مگه میمونی که هی تقلید میکنی

هر کس حریم الهی را نگه دارد خداوند او را از بن بست رها میکند و به او روزی میدهد از جایی که گمان نمی برد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هر كار كنم خواهرشوهرم ميكنه ولي عينشو نه مثلا گوشي بخرم ميره ميخره ماشين بخريم ميرن ميخرن خونه ...

ما برا در و پنجره ی خونمون رنگ طلایی و سفید زدیم چند روز بعدش رفت رنگ در و پنجره ها و طلایی سفید زد

یا مثلا برا پشت شیشه ی پنجره از این پرده چین دار ها (اتوبوسی زدم) رفت پارچه خرید خودش بدوزه ولی گند زد به پارچه ها ای دلم خنک شد😅🤣

حتی شبیه اسم تو را که می‌برند با هر اشاره بند دلم پاره می‌شود... دلبر❤️
2731

بهش بگو عزیزم کابینتامو دیدی؟نبینم عین برا من بزنی ها با خنده بگو خیط سه.والا وقتی حالیش میست

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
شما کابینت نصب کن اومد دید بگو دیگه تو رو خدا اگه خاستی بزنی این مدلی نزنیا 

به نظرت قبلش  بهش  بگم شما کابینت چه رنگی میزنین ما هم هم میخوایم بزنیم مثل هم نشن 

خوبه؟ 

به یه دوستات بگو از تلفن عمومی که دوربین نداشته باشه زنگ بزنه خواهرشوهرت بگه همه فامیلاتون میگن زنداداشت هر کار بکنه تو تقلید میکنی .یا اگه تو فامیل شون یه نفر خیلی مطمین و محرم هست بش بگو به شوخی به خواهر شوهرت بگه چرا هر کار زندادشت میکنه تکرار میکنی 

البته استارتر من خودم اصلا برام مهم نیست حتی ممکنه خوشحالم بشم 

2738
به یه دوستات بگو از تلفن عمومی که دوربین نداشته باشه زنگ بزنه خواهرشوهرت بگه همه فامیلاتون میگن زندا ...

یه بار جاریم بهش گفت که فلانی رفتی شبیه گلدون فاطمه(من) خریدی عین خیالشم نبوده

خیلی زبون نفهمه

مشکل من اینه که اول من میخرم بعد میره مثلشو میخره

خب تو هم برو خونشون بگو قراره کابینت بزنیم قلان رنگ فلان قرار داد نوشتیم طرف قرار بود فلان رو بیاد ولی گفت نمیشه یه چند روز  دیگه میام و اینا بعدشم باید دعا کنی قبل این که کابینت بزنی بره اون رنگا رو بزنه بعد تو بیا یه جور دیگه بزن