2737
2734
عنوان

بورس

166 بازدید | 22 پست

سلام توی بورس 400 گذاشتیم شد 450 .بعد دیگه ریزش ها شروع شد تا الان ک پولمون شده  90  تومن ...

بنظرتون صبر کنم بورس درست میشه یا همین نود بفروشیم... یه نفر هست که از ارز دیجیتال سردرمیاره میگه بفروشین براتون جبران کنم ضررهاتون توی ارز تقریبا تو یک یا یک و نیم ساله.... چکار کنیم لطفا راهنمایی کنین... 

نفروش فعلا

بابای من و داداشام رو هم ۲ میلیارد و خورده ای گذاشتن تو بورس

الان ۸۰۰ تومنم نیس

بعد بابام رفت ماشین ۶۰۰ میلیونیشو فروخت بازم گذاشت تو بورس😐😑😐

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نفروش فعلا بابای من و داداشام رو هم ۲ میلیارد و خورده ای گذاشتن تو بورس الان ۸۰۰ تومنم نیس بعد ...

اتفاقا شوهرمم میگفت دیگه ریزش کرده بیا طلاهاتم بزاریم ماشینمون هم بفروشیم نذاشتم همش میگفت از شنبه درست میشه دیگه خودشم خسته شده نمیگه

اتفاقا شوهرمم میگفت دیگه ریزش کرده بیا طلاهاتم بزاریم ماشینمون هم بفروشیم نذاشتم همش میگفت از شنبه د ...

نه بابا چی چیو بذارین😐😂

نذارین چیزی ولی فعلا نفروشین

منو همسرم ۱۸۰ تومن گذاشتیم.تقریبا همش رفته!

دیگه اصن پیگیری نمی‌کنیم تا ببینیم چه بلایی سرمون میارن

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
اگه نگه داری یکی دو سال باید بمونه ارز دیجیتالم همینطور مگر اینکه ارز دیجیتال اهرم دار کار کنن برات ...

نمیدونم چجوری کار میکنه اما دوروز هس 50 دادیم شده 80 البته میگه آخر ماه معلوم میشه چقد سود کردین 

2738

چاره ای هم مگه هست جز صبر

زندگی هیچگاه بی مشکل نخواهد بود، مشکل جزیی از دنیای مادی است ، درواقع همه چیز مساله است نه مشکل ، فقط روح متعالی است که فارغ از رنج و مشکلات است ، به رنج ها اهمیت ندهید تا کمرنگ شود.دایان  
اتفاقا شوهرمم میگفت دیگه ریزش کرده بیا طلاهاتم بزاریم ماشینمون هم بفروشیم نذاشتم همش میگفت از شنبه د ...

عزیزم قصد توهین ندارم اما مگه قصد زندگیتونو کردین دوباره طلا بفروشین بذارین بورس بعد اون همه ضرر؟؟؟؟؟ همون پولی که مونده بکشین بیرون 

منم با ارز دیجیتال خیلی موافقم به شرط اینکه بلد باشی و از تحلیلا سر دربیاری 

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺
عزیزم قصد توهین ندارم اما مگه قصد زندگیتونو کردین دوباره طلا بفروشین بذارین بورس بعد اون همه ضرر؟؟؟؟ ...

خب تحلیل مگه همون تکنیکال نیست که هم میشه برای بورس استفاده هم ارز دیجیتال هم فارکس دیگه درسته؟

2706