2733
2734
عنوان

چرا هرچی سنگ مال پای لنگه

1232 بازدید | 36 پست

ای خدا خسته شدم وضع مالیمون خوب نیس همش مریضی وپول دوا دکتر پسرم الرژی خیلی شدید داره همش ابریزش بینی خیلی شدید وسرفه الان از کیه به شوهر احمقم میگم میگم ببریم دکتر نمیبره میگه پول ندارم بردم تامین اجتماعی هیچی نداد خیلی افتضاح بود پسرم خیلی عذاب میگشه چیکار کنم میخوام خودکشی کنم راحت شم به همین روز بریدم

گناه پسرت چیه ک تو خودتو بکشی اون تنها شع؟

اویشن و پونه کوهی دم کن براش 

چای دارچین یا چای زنجبیل بهش بده 

مرکبات نخوره 

سوپ داغ بخوره

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه شربتی میخوره ؟؟ دس لوراتادین مناسبه بچه هاست دختر منم میخوره

دختر من اینو سرکشید معدشو شستشو دادن 

الانم سرما خورده دماغش خیلی کیپه و عطسه میکنه میترسم اینو دوباره بدم بهش

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2738
به پسر من پارسال مهر بردیم دکتر دکتر شربت نئوتادین داده اما دیگه تاثیر نداره

خب الان ک دیگه هوا سرده کرده گل و ... نیست ببین علتس چیع؟؟ میوه خاصی؟؟ الیاف مصنوعی بالش و پتو خیلی وحشتناک الرژی میدن بررسی کن

به پسر من پارسال مهر بردیم دکتر دکتر شربت نئوتادین داده اما دیگه تاثیر نداره

نئوتادین تا حالا استفاده نکردم برا دخترم

زادیتن فقط جواب میداد روش

سرفش خیلی زیاد بود و بینیش هم گرفته بود همش

پزشک عمومی هستم  اگر بخواین در خدمتم نسخه بدم

تخصصتون کودکانم هست البته پسرم ۷سالشه الان چندساله الرژی شدید داره پارسال مهر دکتر بردیم شربت داد واسپری دماغ ودهن اما تاثیر نداره برای پسرم

اخه میترسم خطرناک باشه بدون تجویز پزشک بهش بدم پسرم هلاک شد هیچی از زندگی نفهمید از بس ابریزش بینی ش ...

نههه اصلا خطرناک نیست خیالت راحت

من دو‌تا داییامم پزشکن هر دارویی بخوام بدم به بچم قبلش از اونا میپرسم

این زادیتن هم دکتر متخصص الرژی کودکان برا بچم تجویز کرده بود

2706