2733
2739

من ۹ روزه پریودم عقب افتاده سه روزه درد زیر شکمم احساس میکنم مثل درد پریودی .

۲۰ روز پیشم واکسن کرونا زدم 

به نظرتون به خاطر چیه عقب افتاده 

قرص میترونیدازول و سفکسیم هم میخورم 

از چیه به نظرتون 🤔🤔😓😓

همیشه مرتب و سر وقت میشدم 

ولکسن میزنن عقب میفته معمولا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بخاطر واکسنیه که زدی منم ماه قبل واکسن کرونا زدم ۱۵ روز عقب افتاد تا اینکه همون روزی که میخواستم دوز دومش بزن پری شدم ولی باز از روزی که دوز دومش زدم پری ام بند شده ینی همش سه روز پری بودم وبس

چند روز عقب میفته 

من مامانم ۱۰ روز خالم دوهفته بستگی داره 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738

حالا من یک هفته بود واکسن زده بودم کرونا گرفتم دقیقا وسط کرونا سر ساعت پریود شدم لامصب

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
من سینوفارم  برکت پریود رو به هم ‌نمیریزه ؟

من برکت زدم‌که بهم ریخت ماه اول که بهم ریخت بعد از زدن واکسن حالا که سه روز بودهم از پری هم اومده بود هم باز دوز دوم واکسن برکت زدم باز پری ام قطع شده