2733
2734
عنوان

میخام تو شرایط عقد بنویسم

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 70 پست

اگهههه دستش بلند شه حق طلاق با تو باشه؟؟

فک نمیکنی  گرفتن حق طلاق و تحصیل و مسکن و خروج کشور و...حق طبیعیت باشه و با گرفتنشون تازه با شوهرت تا حدودی از لحاظ قوانین ازدواج برابر میشی؟

به اما و اگر نیازی نیس حق طبیعیته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
گفتم باید قبول کنی اخه یبار دعوامون شد گفت این لیوانو تو سرت خرد کنم؟؟؟؟ دیگه چشمم ترسیده

اره حتما اینکارو بکن پس

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
2738

حتما این کارو بکن 

در هر صورت اگه مهریه ی سنگینی نداری حتما حتما حق طلاق بگیر 

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست

اگه بشه ک آره خوبه

دخترعموی شوهرم چندسالی بود ک باشوهرش مشکل داشتن...ی بار ک حدود ی سالیه میشه بدجوردعواشون شددختره گفت طلاق بعدتامحضرهم رفتن ولی پسره گفت غلط کردم و دختره رو برگردوند ولی دختره حق طلاقوگرفته بود ازش...حدود۳ماه پیشم پسره بدجور زده بودش و بینی دختره شکسته بوده دختره اومده و طلاق گرفته بعدهم به شوهره زنگ زده ک من دیگه زنت نیستم و طلاق گرفتم راحت شدبنده خدا....ببخشیدطولانی شد🙏🙏🙏

حق طلاق رو بگیری بهتره

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2706