2137
2106
عنوان

میخام تو شرایط عقد بنویسم

689 بازدید | 70 پست

ما ســه مــاه عـقدیم میخام برم محضر

یه بند اضافه کنم به شرایط ضمن عقد

که اگر روزی خدای نکرده دستش رومن

بلندشه. حق طلاق بامن باشه

بخدا اعتباری به این مردا نیست شوهره منم

خیلی عصبیه میترسم ازش 

این فکره خوبیه؟؟؟؟؟

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

اره خوبه واقعا

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی، هیچ زنی را و هیچ زنی، هیچ مردی را نه عوض کرده و نه درست کرده است...! این تحفه ای که شما می‌بينيد ده بیست درصد بدتر ميشود که بهتر نمی‌شود...! بنابراین اگر با ده بیست درصد خرابتر شدن، می‌توانيد او را بپذیرید، مباركتان باشد، اگه نه برويد دنبال كارتان و رهايش كنيد...! قوی کسی است که؛ نه منتظر میماند کسی خوشبختش کند، و نه اجازه میدهد کسی بدبختش کند...! هر گاه زندگی را جهنم دیدی، سعی کن پخته از آن بیرون آیی؛ سوختن را همه بلدند...!👤 دکتر هلاکویی....🌺🌺   پیج وسایل زیبامون.........                     Esfahankitchen

کتک رو چطور میخوای ثابت کنی 

کلا حق طلاق بگیر و خلاص 

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁💚                                                                     دیگران فردوس می‌خواهند و ما دیدار یار...💕
2050

آره عزیزم 

من تو همون خواستگاری مطرح کردم

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2183

اگهههه دستش بلند شه حق طلاق با تو باشه؟؟

فک نمیکنی  گرفتن حق طلاق و تحصیل و مسکن و خروج کشور و...حق طبیعیت باشه و با گرفتنشون تازه با شوهرت تا حدودی از لحاظ قوانین ازدواج برابر میشی؟

به اما و اگر نیازی نیس حق طبیعیته