2733
2739
عنوان

موی کوتاه🧑🏻‍🦰

199 بازدید | 8 پست

انقد بدم میاد به دختری که موهاش کوتاهه میگن بذار بلند شه! یا تو دختری موی بلند قشنگتره...الان یادم اومد دبیرستان موهامو کوتاه کرده بودم اردو شبانه روزی که رفتیم شب تو خوابگاه ناظممون گفت تو دختری مو بلند قشنگتره‌..بذار موهات بلند شه😐 شاید فکر کنین الان دیگه این طرز فکرا قدیمی شده ولی باید بگم نه هنوزم هست...من به موی کوتاه علاقمندم و هنوزم میبینم کسایی رو که نظرشونو نپرسیدم و اونا دخالت میکنن.

درباره ی چیزی که از شما نظر نخواستن واسش، خب نظر ندین!

تو سایتم این مدل خانوما رو زیاد دیدم!😑🤢

سلام (-:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ی بار جوجه تیغی ایی زدم رنگ کردم مدیر مدرسمون منو.... 

ارع 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

البته همیشه مقنعه سرم بودا🤔

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

👌👌👌

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

من موهام تا زیر گوشام بلنده ... موی بلند رو نمیتونم تحمل کنم بعد از طرفی تو منطقه ما کورد ها مو رو ی زینت برا زن میبینن موندم چی کار کنم دلم میخواد اگ ازدواج هم کردم موهام کوتاه باشه عروس با موی کوتاه خوشگله؟

2738
من موهام تا زیر گوشام بلنده ... موی بلند رو نمیتونم تحمل کنم بعد از طرفی تو منطقه ما کورد ها مو رو ی ...

اره تو گوگل بزن ببین چقدر نازن🥰

یه خانم مستقل و موفق که هم دبیر شیمی هست 🧪و هم محقق🧑‍🔬، در تلاش تولیدی خودش رو راه بندازه و کارآفرین بشه 💖و البته عاشق همسرشه ❤️🌹