2726
سوراخ بینی گفتم امکان داره بخاطر ورم باشه ولی اگ قوزشو فک میکنی مشکلی هس و ناجوره باید بری به دکترت ...

بینی منم کوچیک اصلا نکرده قوزشم تراش نداده میگه بیا برات ژل بزنم تا یکدست بشه خدا ازش نگذره انقدرم دردکشیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درازی بینیت هم امکان داره بخاطر ورم باشه ببین من فک میکردم بینیم کجه استخونش و سوراخای بینیمم یکی ن ...

سلام خوبی دوست عزیز لطف میکنی اگر سوال های منو جواب بدی منم دقیقا الان مشکلات گذشته شما رو دارم بینیم کمی به سمت راست کج هست از ۱ ماه نیم به بعد .بعد جراحی الان ماه ۴ کامل شده از جراجی بینی من وپره های نامتقارن .ونوک بسنی بزرگ آیا با تمام این مشکلات گفته شده جنس بینی من استخوانی غضروفی بود امیدی هست به بهبود کجی ونوک بزرگ وپره های نامتقارن خیلی خیلی از نظر روحی وروانی شب وروزم کابوس

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
2728