2737
2734

خودمم تعجب می کنم که به این شدت بی تفاوت شدم ولی واقعا اصلا برام مهم نیست و ضرورتی براش نمی بینم. با اینکه دو سه سال پیش اصلا اینجوری نبودم. الان 28 سالمه. طبیعیه ؟؟کسی مث من هست؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه،خواهرشوهرم ۳۷ سالشه با پسر ۴۰ ساله،۳ماه پیش عقد کردن بیا و ببین چه ذوق و شوق و حوصله ای دارن

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2738

شما به بلوغ فکری و آگاهی کامل رسیدید 

نه مثل بعضی ها با دعا و سر کتاب و چسبیدن به پسرا بخواین او سن کم شوهر کنید آخرشم بشوری و بسابی و توسری بخوری مهم ترین دستاوردتم شکار اون مرد باشه 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

طبیعیه

دختر خاله منم همسن شما بود ازدواج ب کتفش بود

ک دیگه شوهرش اومد جلو و ی دل ن صد دل عاشق هم شدن

۲۹ سالگی رفت سر خونه زندگیش،بی حرف پس و پیش

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
2706