2726
عنوان

شوهرمم ازم میخنده😂

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازت نمیخنده بهت میخنده😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
🤣🤣🤣همیشه به خنده  دمش گرم چه مهربونه جسارتا شهریوریه شوهرت؟ چون یه بنده خدایی منو دوست دا ...

عزیزمممم خوشبخت باشی

نه شوهرم دی ماهی هست مغروررررر هست به شدت خیلیم عصبی به سگ میشه😂

😂 اره جیغ میزدم میگفتم شلوار 280تومنی خراب شد گفت کو تانشونش دادم اصلا خندید منم خندم انداخت خدا نک ...

خدا حفظش کنه

ببرش بیرون بگو بریم ی دور بزنیم تا تنور داغه هم بچسبون ی شلوار دیگه بخر دیدی ی چی دیگم برات خرید🤣

من همیشه ب بهانه مثلا جوراب میرم دیگه با اون جوراب ی ست کامل لباسم میخرم😂🥶

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
😂 بالحجه گفتم گیرم ندین

😅😅😅

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خدا حفظش کنه ببرش بیرون بگو بریم ی دور بزنیم تا تنور داغه هم بچسبون ی شلوار دیگه بخر دیدی ی چی دیگم ...

پریروز هم شلوار خریدم هم مانتو هم شال هم کفش

دیگه بکشم خودمم الان نمیخره😂فعلا فکر طلا هستم یک تک پوش ازجونش بخرم😂

🤣🤣🤣همیشه به خنده  دمش گرم چه مهربونه جسارتا شهریوریه شوهرت؟ چون یه بنده خدایی منو دوست دا ...

من نامزدم شهریوریه البته تازه نامزد کردیم نمیدونم چ خصوصیاتی داره هی میگه من مهربونم😂ولی قیافش اینو نمیگه

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706