2410
2553
عنوان

شوهرمم ازم میخنده😂

428 بازدید | 34 پست

اومدم گند زدم به شلوار 280تومنی  میخنده😂

داشتم لباسام واینا میشستم یک شلوار سفید دارم گذاشته بودم داخل تشت که با بقیه لباسا بشورم ن که باهم دونه دونه از تشت برمی‌داشتم مینداختم لباس شویی 

وقتی رسیدم شلوار سفیدم دیدم رنگ نارنجی شده

شالم به شلوارم رنگ پس داده بود

الان نشون شوهرم دادم ازم میخنده میگه قربون مغز فندوقیت بشم که هیچی حالیت نیس😐😂حالا بازم خوبه چی نگفت بهم که شلوارو خراب کردی 😂👍

چه مهربونه😍😂😂

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

قیمت شلوارم بش گفتی🤣

چش نخوره شوهرت مرد باید اینجوری باشه🧿🥶

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیشکیو با بچش امتحان نکن حتی اگه هنوز دنیا نیومده😔میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنین اگه این امضا رو میبینین❤️🌸هیچ وقت دیر نیست رفیق🌟حتی یک ثانیه قبل مرگ🤏نی نی یار محض رضای خدا وقتی میخوای بترکونی یه نیگا به این چشما کن🥺دلت میاد🥺بیشتر نیگا کن🥺🥺🥺🥺🥺 بقران خط دیگه ندارم نترکون عزیز دلم😶چالش ناشناس گذاشتم حرف بزنین راحت پاتونو بندازین روپاتون 🤣💓آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه https://harfeto.timefriend.net/16481430356386

اخی😂😂

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2714
😂خیلی سر عمر

چی؟😐😂

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 
قیمت شلوارم بش گفتی🤣 چش نخوره شوهرت مرد باید اینجوری باشه🧿🥶

😂 اره جیغ میزدم میگفتم شلوار 280تومنی خراب شد گفت کو تانشونش دادم اصلا خندید منم خندم انداخت خدا نکشتش😂

چه مهربون مثل نامزد من پریروز لباس انداختم ماشین شلوارش ابی لی بود شد ابی صورتی گف فدای سرت 😂😂😂🥺

خدا کنه از اینا مد بشه که دیگه اینمه لباس حروم نشه😅

الهی خواسته هامون بشه داشته هامون،آمین💞
2706