2194
2106
عنوان

شوهرمم ازم میخنده😂

399 بازدید | 34 پست

اومدم گند زدم به شلوار 280تومنی  میخنده😂

داشتم لباسام واینا میشستم یک شلوار سفید دارم گذاشته بودم داخل تشت که با بقیه لباسا بشورم ن که باهم دونه دونه از تشت برمی‌داشتم مینداختم لباس شویی 

وقتی رسیدم شلوار سفیدم دیدم رنگ نارنجی شده

شالم به شلوارم رنگ پس داده بود

الان نشون شوهرم دادم ازم میخنده میگه قربون مغز فندوقیت بشم که هیچی حالیت نیس😐😂حالا بازم خوبه چی نگفت بهم که شلوارو خراب کردی 😂👍

این تاپیکهای شوهری ها مال خواهرمه که متاهله😂😑مادوتا عاشق هستیم❤️خیلی همو میخوایم:)💜اما خانواده مخالفت میکنن :(🖤دعاکنید بهم برسیم=)💙ماامیدومون به خداست**💚ان شاء الله که هرکس هرمشکلی داخل زندگیش داره مشکلش حل شه ازجمله مشکل مالطفا بگید آمین💛واسموندعاکنیدچون به دعاتونمحتاجیم🌈🖇️❤️AM❤️🖇️...

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

چه مهربونه😍😂😂

😂خیلی سر عمر

این تاپیکهای شوهری ها مال خواهرمه که متاهله😂😑مادوتا عاشق هستیم❤️خیلی همو میخوایم:)💜اما خانواده مخالفت میکنن :(🖤دعاکنید بهم برسیم=)💙ماامیدومون به خداست**💚ان شاء الله که هرکس هرمشکلی داخل زندگیش داره مشکلش حل شه ازجمله مشکل مالطفا بگید آمین💛واسموندعاکنیدچون به دعاتونمحتاجیم🌈🖇️❤️AM❤️🖇️...
2166

قیمت شلوارم بش گفتی🤣

چش نخوره شوهرت مرد باید اینجوری باشه🧿🥶

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه😏هرچند روزهایم با وجود شوهرم به گند کشیده شد اما ماندگارم چون آینده زیبایی در چشمانم پسرانم دیدم...یک روز خواهم رفت و تو خواهی ماند با خواهر مادرت تا میتونی پشت سر من انقد حرف بزن تا بترکی😊

اخی😂😂

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
قیمت شلوارم بش گفتی🤣 چش نخوره شوهرت مرد باید اینجوری باشه🧿🥶

😂 اره جیغ میزدم میگفتم شلوار 280تومنی خراب شد گفت کو تانشونش دادم اصلا خندید منم خندم انداخت خدا نکشتش😂

2165
چه مهربون مثل نامزد من پریروز لباس انداختم ماشین شلوارش ابی لی بود شد ابی صورتی گف فدای سرت 😂😂😂🥺

خدا کنه از اینا مد بشه که دیگه اینمه لباس حروم نشه😅

الهی خواسته هامون بشه داشته هامون،آمین💞
مغز فندقی کی بودی ت؟؟؟؟

🙂😂

آخی چقدر شوهرت مهربونه عزیزم منم خیلی خندیدم الان 😂😂😂

😂 اصلا مهربون نیست عصبی بشه سگ میشه سگ 

2183
حالا بعدش میگه میتونی توهم بپوشی😂😂😂

تازه من ازترس که شوهرم چی نگه اومدم شلوارو با شالو انداختم لباس شویی که حداقل شلوارو کامل بشه نارنجی ولی نشد😑😐

2191