2726

سلام 

بچه ها امروز رفتم دژبان ارتش فاطمی  خودرویی واکسن زدم چون حوصله صف نداشتم نوبتم ۸ صبح گرفتم هوا عالی بود خیابون ها خلوت اتوبان ها خلوت 

آقا ما رفتیم رسیدم همین اول خیابون ورودی یه تابلو بزرگ زده بودن محل تزریق واکسن
یه سرباز هم وایساده بود
یهو منو دید میخوام برم واسه واکسن از صندلی بلند شد احترام نظامی انجام داد منو بگییییی اینجوری 😳 کلی ذوق کردم 😍و یه لبخند بهش زدم به نشانه احترام👌🏻
بعد کاملا فلش کشیده بودن مشخص بود کجا باید بری
رسیدم دم در وردیش باز سرباز وایساده بود راهنمایی کرد
کاملا مسیر ماشین مشخص کرده بودند و تو فاصله های کم سرباز وایساده بود همه بلند شدند وایسادن من آنقدر محو رفتار خوبشون شده بودم که یادم رفته خودم محجبه کنم هر چند ظاهر بدی نداشتم موجه بودم 
رفتم رسیدم محل تزریق واکسن اونجا هم یه عالمه چادر تزریق داشتند خلوت خلوت کسی نبود
 تو ماشینم سریع واکسن زدن و مهر هم زدن باز با احترام اومدم بیرون
منو بگیییییی اینجوری بودم 😳
بعد دیگه با کلی انرژی مثبت اومدم خونه 😃
اصلانم درد ندارم

قبلا رفته بودم کامنت های این مرکز خونده بودم تو اینترنت  فکر کردم خودشون رفتن نوشتن ولی وقتی با چشم خودم دیدم باورم شد که کامنت ها واقعی بوده از همشون هم تشکر کردم خسته نباشید گفتم اومدم بیرون 💪🏻

کلا تجربه جالبی بود واسم و ذهنیتم تا حدودی نسبت بهشون عوض شد 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

ارتش   همیشه  پرچمش بالاست

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ارتش عالیه .

ولی من یه بار رفتم سپاه . ازشون بدم اومد . خیلی بد برخورد کردن خیلیییی آ .‌گفتن چادر نداری :(  از دم در برگشتم‌. کار واجب داشتم .‌یه دقبقه نمیشد کلا کارم. 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

کجاست بگو ماهم بریم یکم ذوق مرگ شیم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ولی همیشه ارتشیا مظلومن 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
کجاست بگو ماهم بریم یکم ذوق مرگ شیم 

استان تهران، تهران، فاطمی، بعد از اعتماد زاده ستاد فرماندهی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران (دژبان مرکز)

ارتشی ها کلا مرتب و منظم آن و با برنامه ریزی:)

همسایه ارتشی داشتیم عالی بود

هر جمعه نظافت حیاط و راه پله مرتب!

شبا سر ساعت می‌خوابیدند و تا نصف شب سر و صدا نداشتن

کلا روز و شبشون به جا بود. فیش های مشترک هم که باید واریز میکردیم هیچ موقع عقب و جلو نمیکردن و هم دقیق حساب میکردن هم رو  نظم واریز میکردن و هیچ موقع تاخیر نداشتن!

هی هم زنگ خونه ما رو نمی‌زدند که بگن کلید یادمون رفته. همه اعضای خانواده کلید داشتن کلا عالی بودن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من خودم خیلی به روز و قرتی ام ولی عاشق نظامی ها سپاهی ها و پلیسای نیرو انتظامی ام🙈😍خیلی عشقن

و نمیدونم چرا معذب هم میشم😂حجابمو درست میکنم پیششون 

یه فامیلمون سپاهیه من از تو آسانسورشون شالمو تا کجا میکشم جلو😂😐

ولی همیشه ارتشیا مظلومن 

رفتارشون عالی بود خیلی احترام گذاشتن 

مخصوصا اول صبحی که اون سرباز احترام نظامی کرد من خود به خود لبخند اومد رو لبم کیف کردم 

تجربه باحالی بود 

استان تهران، تهران، فاطمی، بعد از اعتماد زاده ستاد فرماندهی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران ( ...

شانس ببین باید یک شب راه بیایم تا برسیم اونجا 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706