2733
2734
عنوان

دیگه با هیچ پسری اشنا نمیشم😔

323 بازدید | 17 پست

فکر میکردم با بهترین پسر دنیا اشنا شدم ولی الان میبینم که بابت هر مناسبت میپیچونه و خوشحالم نمیکنه دیشب شب تولدم با اشک سپری شد پای رقتن هم ندارم برام خیلی سخته مطمئنم بعدشم دیگه نمیتونم با هیچ پسری اشنا بشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
واسم سخته خیلی امیدی ندارم پسر خوبی پیدا شه برام

پیدا میشه عزیزم ۸میلیارد آدم روی کره زمینه مطمعن باش یکی از بهترینش مال توعه قرار نیست خودتو با یه آدم بدرد نخور بدبخت کنی 

👈🤷👉
پیدا میشه عزیزم ۸میلیارد آدم روی کره زمینه مطمعن باش یکی از بهترینش مال توعه قرار نیست خودتو با یه آ ...

کو پس😔😔انگاری ک تو این رابطه گیر افتادم دارم هر رفتارشو تحمل میکنم

2738
کو پس😔😔انگاری ک تو این رابطه گیر افتادم دارم هر رفتارشو تحمل میکنم

اشتباه میکنی جوونی تا ۴۰سالگی ۴۰تا کیس مناسب میاد سر راهت آدمهای سمی زندگیت رو از خودت دور کن من یبار شکست خوردم طلاق گرفتم به فاصله چند ماه با یکی آشنا شدم زندگیمو زیر و و کرد الانم شوهرمه خودتو اصلا محدود نکن

👈🤷👉
اشتباه میکنی جوونی تا ۴۰سالگی ۴۰تا کیس مناسب میاد سر راهت آدمهای سمی زندگیت رو از خودت دور کن من یبا ...

اعتقاداتمون بهم نمیخوره دیگه.تا ی عکس میذارم همش سین جیم میشم ک چرا گذاشتم پروفایلم بعد خودش ۲ ۳ ماه تمام میره عزاداری میکنه ک با اعتقادات من جور نیس ولی من هیچی بهش نمیگم

اعتقاداتمون بهم نمیخوره دیگه.تا ی عکس میذارم همش سین جیم میشم ک چرا گذاشتم پروفایلم بعد خودش ۲ ۳ ماه ...

بهم بزن خسته میشی زومیت داغون میشه وارد یه رابطه بشو که اگه بن ازدواج هم نرسید بگی روزای خوشی داشتم عیب نداره نه که به خودت بگی گند زدم به روزای خوبم با یه آدم به درد نخور 

👈🤷👉
2706