2703
2553
عنوان

کنکوریا ی نا امید بیاین

152 بازدید | 20 پست

یک چیزی میگم خدایی تجربمه فقط و فقط استقامت کمکتون میکنه امروز اینو فهمیدم من فیزیکم منفی ۲۰ بود ولی الان ۶۰ درصد شده چون فقط تست زدم و روزای اول اصلا نمیتونستم سوالای ساده کتابمو جواب بدم ولی الان راحت میتونم حتی مسایل سخت جواب بدم ترخداا مقاوم باشید چون فقط مقاومت و پشتکار جوابگوتونه 

از صمیم قلبم میخوام به ارزوهاتون برسید 😍

مرسی 😘

ریاضی وفیزیک رو مخم اند اصلا تست هاش رو دوست ندارم بزنم😓

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آفرین به اراده و پشتکارت❤

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
2714
مرسی 😘 ریاضی وفیزیک رو مخم اند اصلا تست هاش رو دوست ندارم بزنم😓

ببین برا منم رومخه ولی واقعا فقط تست کمکت میکنه روز اول من از ده تا سوال حتی ۱ دونشم نتونستم حل کنم روز پنجم فقط میتونستم تا نصفه حل کنم الان از ۱۰ تا سوال راحت ۶ یا ۷ تاشو حل میکنم ببین روزی ۱ ساعت تست بزنم روز اول داغونی روز ۱۰ ام میتونی 

ببین برا منم رومخه ولی واقعا فقط تست کمکت میکنه روز اول من از ده تا سوال حتی ۱ دونشم نتونستم حل کنم ...

درست میگی 

ببین من می خوام برای فیزیک ملاکیان بگیرم خییلی درصدا بچه هاش رو برده بالا اونم خوبه اگه خواستی بگیری

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706