2204
2217
عنوان

کنکوریا ی نا امید بیاین

132 بازدید | 20 پست

یک چیزی میگم خدایی تجربمه فقط و فقط استقامت کمکتون میکنه امروز اینو فهمیدم من فیزیکم منفی ۲۰ بود ولی الان ۶۰ درصد شده چون فقط تست زدم و روزای اول اصلا نمیتونستم سوالای ساده کتابمو جواب بدم ولی الان راحت میتونم حتی مسایل سخت جواب بدم ترخداا مقاوم باشید چون فقط مقاومت و پشتکار جوابگوتونه 

از صمیم قلبم میخوام به ارزوهاتون برسید 😍

چه کتابی میزدی؟ خداروشکر عزیزم😍

من یاد گرفتم روی آدما زوم نکنم چون بی کیفیت میشن🌝من همونم که میگم بذار مردم هرچی میخوان بگن من زندگی خودمو میکنم چون من یک دیوونه ی ردیم. خدا، خانواده ام، بهترین رفیقم، و کیدرام خط های قرمز من هستند. با خدایم به همه جا رسیدم و با دعای خانواده ام این جایگاه را تصاحب کردم، رفیقم بهترین یاور و کیدرام انگیزه ی من بود. یاد بگیریم به یکدیگر احترام بگذاریم سپاس

مرسی 😘

ریاضی وفیزیک رو مخم اند اصلا تست هاش رو دوست ندارم بزنم😓

اگه کاربر بی ادب و بی منطقی ریپلام نکن لطفاچون شخصیت خودم رو برای جواب دادن به شما پایین نمیارم  شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی                                                          خدایا شکرت  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
عزیزم خیلی سبز  شما فیزیکت ضعیفه ؟

نه اونقدرا توی آزمون خیلی بخوام خوب بشم ۴۰ درصده...دوست دارم مثل شما پیشرفت کنم...منم خیلی سبز دارم...

من یاد گرفتم روی آدما زوم نکنم چون بی کیفیت میشن🌝من همونم که میگم بذار مردم هرچی میخوان بگن من زندگی خودمو میکنم چون من یک دیوونه ی ردیم. خدا، خانواده ام، بهترین رفیقم، و کیدرام خط های قرمز من هستند. با خدایم به همه جا رسیدم و با دعای خانواده ام این جایگاه را تصاحب کردم، رفیقم بهترین یاور و کیدرام انگیزه ی من بود. یاد بگیریم به یکدیگر احترام بگذاریم سپاس

آفرین به اراده و پشتکارت❤

مهندس نفت هستم🤩❤                              مدت هاست برایت چیزی ننوشته ام زندگی مجال نمی دهد:غم نان!    با وجود این می دانی نفسی که میکشم تو هستی خونی که در رگ هایم می دود و حرارتی که نمیگذارد یخ کنم امروز بیشتر از دیروز دوستت دارم و فردا بیشتر از امروز و این ضعف من نیست قدرت توست(شاملو)❄🤍🦋  ////////////    ‹ قوی باش ، چون خدا فقط کسی رو به لبه پرتگاه میرسونه که ؛ قدرت پرواز رو داشته باشه ... ›👋🏻        روز های بهتری در راهه...❄🪐❤///////      
مرسی 😘 ریاضی وفیزیک رو مخم اند اصلا تست هاش رو دوست ندارم بزنم😓

ببین برا منم رومخه ولی واقعا فقط تست کمکت میکنه روز اول من از ده تا سوال حتی ۱ دونشم نتونستم حل کنم روز پنجم فقط میتونستم تا نصفه حل کنم الان از ۱۰ تا سوال راحت ۶ یا ۷ تاشو حل میکنم ببین روزی ۱ ساعت تست بزنم روز اول داغونی روز ۱۰ ام میتونی 

2050
ببین من میخوام کتابای دیگه ام حل کنم خیلی موثره خدایی

منم خیلی حل کردم که به اینجا رسیدم هیچی حالیم نبود😂 انشاالله که هردومون برسیم به ۱۰۰

ببین برا منم رومخه ولی واقعا فقط تست کمکت میکنه روز اول من از ده تا سوال حتی ۱ دونشم نتونستم حل کنم ...

درست میگی 

ببین من می خوام برای فیزیک ملاکیان بگیرم خییلی درصدا بچه هاش رو برده بالا اونم خوبه اگه خواستی بگیری

اگه کاربر بی ادب و بی منطقی ریپلام نکن لطفاچون شخصیت خودم رو برای جواب دادن به شما پایین نمیارم  شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی                                                          خدایا شکرت  
1718