2733
2739

برای‌ مثال‌

خوای‌ مناسب‌

ورزش‌

پیاده‌ روی‌

روزی‌ ۸‌ لیوان‌ اب‌

مدتیشن

شما‌ هم‌ بگین

خدایا انچه‌ را‌ شایسته‌ است  عطا  کن💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط و فقط خوای مناسب

ای بدجنس🤣

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

مطالعه

خودسازی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2738

برا من نماز سر وقت خیلی خوب بوده.    اصلا برنامه ریزیمو درست کرده به همه کارا میرسم از کسالت در اومدم هم اینکه حس خوب دارم 

قبلا ورزش میکردم خسته میشدم دیگه ادامه ندادم. 

مورد بعدی که تاثیر خوب روم گذاشته صبح زود بیدا. شدنه 😍

به نظرم اینا برا هر کسی متفاوته مثلا من با ورزش کسل میشم ولی یه نفر دیگه سرحال میاد

صبح زود بیدار شدن 

پیاده روی یا نرمش

صبحونه مقوی خوردن

اهنگ شاد گوش دادن

داشتن حس مثبت 

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم