2726

برای‌ مثال‌

خوای‌ مناسب‌

ورزش‌

پیاده‌ روی‌

روزی‌ ۸‌ لیوان‌ اب‌

مدتیشن

شما‌ هم‌ بگین

خدایا انچه‌ را‌ شایسته‌ است  عطا  کن💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط و فقط خوای مناسب

ای بدجنس🤣

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

مطالعه

خودسازی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      

برا من نماز سر وقت خیلی خوب بوده.    اصلا برنامه ریزیمو درست کرده به همه کارا میرسم از کسالت در اومدم هم اینکه حس خوب دارم 

قبلا ورزش میکردم خسته میشدم دیگه ادامه ندادم. 

مورد بعدی که تاثیر خوب روم گذاشته صبح زود بیدا. شدنه 😍

به نظرم اینا برا هر کسی متفاوته مثلا من با ورزش کسل میشم ولی یه نفر دیگه سرحال میاد

صبح زود بیدار شدن 

پیاده روی یا نرمش

صبحونه مقوی خوردن

اهنگ شاد گوش دادن

داشتن حس مثبت 

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم