2137
2106

خودم .  ... هدر دادن وقت و فرصتهام .. 

شما هم بگید .... بقیه انجام ندن این اشتباه ها رو

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

نمی دونم اینقدری که من کند زدم کسی نزده

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو نا امید ترین لحظات هم یه صدایی ته دلمون میگه ناامید  نباش من هستم اون صدای خداست 🌱💚                                گفتم خدا خودت بیا و دستتو بزار رو شونه هام آروم بشم.     چرا اینجورین باهام این آدمای توی شهر                                    اینقده پس زدن منو تا از همشون دور بشم                               مثل آب زلال بودم کاری کردن تیره بشم ....                             روشونه هام غمه ،خستم من از همه ،کاشکی بیار بیای نوازشم کنی بغل بگیرمت                                                                        حتی توتنهایی قبل من اونجایی بازم مرامتو که منو تنهام نمی‌ذاری   💚تیکر کنکور 💚کاربری دوتا خواهر💚

بدنیا اومدم🥲

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166

اعتماد الکی.خیانت

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  

از هیچی پشیمون نیستم همش دلی بود همه گندایی که زدم

تک درختم سوخت بزاجنگل بگابره             سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                                ره مسخرگی پیشه کنومطربی آموز،صدسال اگردرس بخوانی همه هیچ است😊
2165

دوست ناباب

خدا ازش نگذره ایشالله

خدایا ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏❤من۱۴۰۱/۸/۳ به ارزوم میرسم🔥😍میشه برای رسیدن به حاجتمو خوشبختیم برام ی صلوات بفرستین🙏❤💙💚
2183
من اشتباهاتمو بخشیدمو بهشون فکرنمیکنم ک بخوام بگم کدام اشتباهم توزندگی چی بوده چون داقعااا فراموششون ...

خیلی خوبه ... ولی بعصی وقتها واقعا نمیشه فراموششون کرد

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)