2737
2734

سلام دوستان من به امید خدا درحال خرید جهیزیه هستمو به کمک تون نیاز دارم. میخواستم یخچال ساید x267 Lg چهار درب بخرم طبق نظرهایی که خوندم گفتن جای ساید کمه.حالا میخوام دوقلو بخرم لطفا بگید که دوقلو کدوم مارک خارجی بهتره علاوه بر جادار بودنش زیبایی و شیک بودنشم برام مهمه و اینم بگم که در حد ۵۵ تومن میتونیم هزینه کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید.لطفا مارک ایرانی هم نگید🙏🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیتاچی عالیییی یکم گرونه ول یز فکر کنم با ۶۰ تومن بشه

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
2728

سلام عزیزم برای خرید بهترین یخچال دوقلو خارجی من سایت راهنمای خرید بهترین ها بیک نیک رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

https://biknik.ir/the-bartar-brand-of-foreign-twin-refrigerators/