2733
2734

صبحانه رو الان خوردم، 

ناهار، گردگیری، حمام. بافتنی 

اینا کارهای منه ک باید بکنم، کدومو اول انجام بدم؟؟؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

یدونم کناره باید بشورم کثیفه 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول ناهار

بعد گردگیری 

بعد حمام

اخرش بافتنی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738
صبح زودتر بیدار شو 

شبا شوهرم نمیزاره بخوابم 

بس ک تلویزیون میبینه 😂

نهار و بزار  بعد گردگیری بعد حمام بعد بافتنی که غذاتم تا اون موقع آمادست😍

آخه ناهارم کبابه باید بالا سرش وایسم 🥺

من سع تا بچه ریزه میزه دارم شیره به شیره ..صب زود ساعت هفت مث هشدار ساعت بیدار میشن..منم باهاشون بیدارمیشم همون موقع نهارمیذارم تا بچه ها یکم سرحال شن صبونه میخوریمو بعد کارای خونم همش تا ساعت دهونیم تمومه..به نمازمم میرسم راحت..راهت اینه زودتر بیدارشی..شبا زودتر بخواب صب سرحال بیدارشی

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
آخه ناهارم کبابه باید بالا سرش وایسم 🥺

هر چی کار سخته که گذاشتی واسه امروز 😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706