2726
شوهر منم تحرک اسپرمش ضعیفه،تا درمان نشده اقدام نکن برای بارداری،از دلایل سقط همین کم تحرکی اسپرمه

عزیزم خوشحال میشم بیای باهم تو یه گروه باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها ببخشید گلم فکردم بحرف من خندیدی چن وقت اصلا زودرنج و عصبیشدم معذرت میخوام زود قضاوت کردم

فدای سرت عزیزم 

ام شاءالله مشکلت حل شه 

من هر روز برای شادی روح پدرشوهرم قران میخونم برای شما و تمام منتظرام دعا میکنم ک دامنتون سبز شه

2728
فدای سرت عزیزم  ام شاءالله مشکلت حل شه  من هر روز برای شادی روح پدرشوهرم قران میخونم برا ...

خدا بیامرزتش انشالله...مرسی گلم برام دعاکن این شکو بدلی ک تودلم هست اگ واقعیه خدا بهم ی نشونه بده اگرم دروغه که ازدلم بره بیرون بد باخیال راحت بچه دارشم😔😔😔😔😔برام دعا کن خیر ببینی مم برات دعا میکنم بخدا دارم ازپا درمیام

تاثیری هم داشت  نتیجه گرفتیم  وضعیت اسپرمشون چطور بودابنا رو چطوری بهشون دادیببخش خیلی س ...

بله تاثیرداشت

من همه روکوبیدم ریختم توکپسول 

میتونی جنسینگ وخرنوب مث دمنوش  بدی یا

گرده نخل باعسل

مامان دوتا گل دختر😍😍
خداروشکر  خدا حفظش کنه  میشه بگین چه چیزایی استفاده کردن

ممنون عزیزم.دارو گیاهیش هم زیر نظر دکتر گیاهی بود اصفهان ببین انلاین هم معاینه میکنه دارو رو با پست میفرسته الان ک کروناست بتونی هم بری مطب خوبه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
نمیدونم والا چراش خودمم تلاشمیکنم حداقل یبار در هفت باشه هرطوریه اما وقتی بیضش  هم دردندار اینک ...

احتمالا تو نعوذ مشکل دارن و نمیتونن برا همین سرخورده هستن و راغب نیستن یا خجالت میکشن از این وضع

حتمااااا سعی کن تشویق کنید برن متخصص اورولوژی 

ان شا الله که مشکلتون مرتفع شه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
عزیزم خوشحال میشم بیای باهم تو یه گروه باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم

ممنون.کجاست گروه،اگه تو تلگرامه اسم گروهو بگو بیام

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2706