2733
2734

سلام عیدتون مبارک باشه آن شاالله بهترین ها نصیبتون بشه💓🌹

نیت کنید برای حاجاتتون و صلوات هدیه کنید ب این ۲بزرگوار ک مظهر لطف خدا هستند 

آن شاالله دلشاد بشید و حاجاتتون روا بشه ⁦❤️⁩🌸

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام صدتا

لطفا تایپیک ختم قران منم شرکت کنین

حاجت روا بشین ان شالله

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
برای خوب شدن خواهر خواهش میکنم دعا کنید من ۱۰۰ تا میفرستم

آن شا الله بهبودی کامل خواهرتون

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
سلام صدتا لطفا تایپیک ختم قران منم شرکت کنین حاجت روا بشین ان شالله

سلام دلت شاد بشه آن شاالله بتونم حتما

۱۰۰ تا به نیت درست شدن شغلم

آن شاغلان ب سلامتی و دلخوش 🌹💓

2738