2737
2739

میرن تو اتاق درو میبندن راش نمیندن بازی کنن همش باش لج میکنن نمیتونم تحمل کنم خیلی ناراحت میشم واقعا چیکار کنم دخترم 4 سالشه اونا کلاس اول  و دوم ابتدایی 

دیگه قول دادم دخترخوبی باشم چیزی نگم کاربری هفتممه 😏از سال 92 سابقه حضور در نی نی سایت دارم😊✌

خوب ازشون کوچیکتره طبیعیه بازیش نمیدن

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

خوب بخاطر اختلاف سنیشون هست و این مورد طبیعیه.

بهشون بگو که با دخترت هم بازی کنند

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اونا خیلی بزرگتر از دختر شمان

سختشونه با بچه چهارساله بازی کنن

اوناهم بچه ن بدون غرض این کارو میکنن 

چندسال دیگه که بزرگتر بشه حتما میره تو جمعشون

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728
خوب ازشون کوچیکتره طبیعیه بازیش نمیدن

بینی دخترم همش گریه کنه غصه بخوره به خدا دخترم ار اونا بهتر میفهمه خیلی نفهمن اونا

دیگه قول دادم دخترخوبی باشم چیزی نگم کاربری هفتممه 😏از سال 92 سابقه حضور در نی نی سایت دارم😊✌

طبیعیه دیگه اونا بزرگترن اعصابشون به سرتق بازی بچه کوچیک نمیکشه . منطقی باش انصافا

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
بینی دخترم همش گریه کنه غصه بخوره به خدا دخترم ار اونا بهتر میفهمه خیلی نفهمن اونا

بزرگتر بشه باهاش بازی میکنن

خودت دخترتو ببر پیششون بگو بازیش بدن

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
طبیعیه دیگه اونا بزرگترن اعصابشون به سرتق بازی بچه کوچیک نمیکشه . منطقی باش انصافا

نه دخترم ساکته اصلا بهونه نمیگیره اونا برعکس لج دخترمو در میارن به دخترم میگن زشتو خودم با چشمم دیدم لج میکنن باش

2738

اول واسه بچه مردم از کلمه نفهم استفاده نکن

دومن معلومه باهاش بازی نمیکنن چون بچه اس و طبیعیه

سومن از الان تو دنبال گرفتن حقشی؟ خودش باید یاد بگیره طوری رفتار کنه که تو جمع و بازی راهش بدن

انقدر سوسول و لوس بارشون نیارد

تا ابد شما نیستی بخاطرش بجنگی..باید خودش یاد بگیره

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

عزیزم نرو‌توجمعی که اونا هستن

تمام

خوشت میاد اعتماد به نفس بچه تو بیاری پایین؟

اونا نمیفهمن توکه می بینی بچه ت عذاب میکشه

باکسی رفت وامد کن که بچه هم سن بچه ت دارن وباهاش بازی میکنن

چقد منطقی باشم ببینم دختر همش گریه میکنه وقتی راش نمیدن

سنشون متفاوته بهتره انقدر حساس نباشی این مسئله برای همه هست خود من بچه بودم دختر عمه هام که بزرگتر بودن بازیم نمی دادن  حالا چی شد بزرگ شدم  دیگه واسم مهم نیست 

به نظرم طبیعی نیست  و اینکه میبینن بچه گریه میکنه و باز در را میبندن من جای شما بودم   ...

نه دیگه تصمیم گرفتم نرم بهتره

2706