2733
2734

وقتی ۸ سالتون بود خوایته هاتون با موقعی که ۱۸ سالتون بود فرق می‌کرد ؟ وقتی ۱۸ سالتونه خواسته هاتون با موقعی که ۱۵ سالتون بود چطور  فرق می کرد ؟ مطمئن باش خواسته های و طرز فکرت با الانت با وقتی که سنت ۲۷ الی ۲۸ هست زمین تا اسمون فرق خواهر کرد زود انتخاب نکن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یادم بچه بودم بزرگترین ارزوم داشتن کلی بستنی بود ولی وقتی سنم رفت بالاتر بزرگترین ارزوم درس شد و بعد وقتی بیشتر شد بزرگترین ارزوم سلامتی خانوادم  ادم فکرش خیلی فرق می کنه خیلیییی  اینو بهش می رسین

2731
ب این اعتقاد دارید شانس ی بار در خونه آدمو میزنه....شاید در اون سن ی عشق ایده آل میداشه.اابته کلیت ح ...

من نگفتم کور کورانه کیسی رو کسی رد کنه اما اونی که ۱۷ الی ۸ سالشه همش می گه عشق عسقم بعد دوسال بعد باهاش ازدواج یم کنه بدون اینکه در نظر بگیره یارو کار داره خانواده داره منظورمه 

در خیلی مواقع و خیلی جاها حرفت غلطه چون کم سن تر ها هم میتونن عاشق بشن و ممکنه تو اون سن هم عشق واقعی رو پیدا کنن

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂