2726

من خودم فعلا خیلی ناامیدم زندگیم خوبه ولی نمیدونم بعضیا چطور با وجود هیچکدوم از چیزایی ک من دارم شادن

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه خوبه سال دیگه وقتی این تاپیک میبینی ارزوهامون خاطره شده باشن ولی واسه من ی ارزو هیچوقت خاطره نمیشه اونم رسیدن ب کسی ک هیچوقت مال من نمیشه 

برای من بعد از رسیدن به آرزوهام بدبیاری هایی پیش اومد دیگه کم اوردم خیلی خیلی  غمگین و افسرده ...

چرا خو چی شده

یخچال سایدم خیلی میدوستم ولی همش باید بفکر خرجای دیگه باشیم میدونم ناشکری ولی خو چیکار کنم دوس دارم دوس دارم میفهمی دوس دارم ساید

قبلا افسردا بودم و ار همه چی نا امید ولی اللن تنها و تنها ارزوم شده شوهرم ک رسیدم تا حدودی فقط طاقت ندارم برم سر خونه خودم اروم شه دام😔

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
تو تاپیک اخرم نوشتم  به خدا من نمی تونم اون همه بد باشم

تاپیکت رو خوندم عزیزم

من به تجربه خودم میگم همه انرژی و زمانت رو بذار روی همسر داری و تربیت فرزند

من هم چنین مادر  شوهری دارم بعد از ۸ سال و کلی سختی کشیدن تازه متوجه شدم چه طور باید زندگی کنم.

تاپیکت رو خوندم عزیزم من به تجربه خودم میگم همه انرژی و زمانت رو بذار روی همسر داری و تربیت فرزند ...

اره به همین نتیجه رسیدم منم

اینکه فک کنم یه موجود اضافیه

دختر خودش سه سال پیش بهم‌گفت به مادرمن توجه کنی خودتو پیر کردی الان فهمیدم چی میگقته 

تصمیم گرفتم بهش بی توجه باشم واز همسرم خواهش کنم اونم بی توجه باشه چون بالاخره رو اون‌تاثیر می ذاره 

تصمیم‌گرفتم‌متمرکز شم رو پیشرفت خودمون

اره به همین نتیجه رسیدم منم اینکه فک کنم یه موجود اضافیه  دختر خودش سه سال پیش بهم‌گفت به ماد ...

این آدمها تفریحشون خراب کردن حال دیگران خصوصا عروس و پسر هستش. 

کاری هم نمیشه کرد دیگه مادر هستن دیگه

اینها با بی محلی بیشتر حالشون بد میشه 

امیدوارم روزی فروکش کنن

این آدمها تفریحشون خراب کردن حال دیگران خصوصا عروس و پسر هستش.  کاری هم نمیشه کرد دیگه مادر هس ...

می دونی چه‌جوریه؟

می بینی پنج شنبه خونه شون بودیم

خوش وخرم با کلی خوش رویی برگشتیم حتی یه مقدارم غذا داده اوردیم خونه ولی دو روز بعد زنگ میزنه ازمن به شوهرم بدگویی میکنه 

یا خودشون‌زنگ میزنن بیایید خونه مون نیم ساعت قبل اینکه بریم زنگ میزنه ازمن بد میگه

هفته ای سه چهار بار زنگ میزنه بدگویی میکنه خب ده تاش رو شوهرم تاثیر نذاره ده تای دیگه می ذاره

اینم بگم جلو پدرشوعرم وشوهرم نهایت احترام به من می ذاره وحتی اون غذا گذاشتن هاشم بر اینه که بگه من حواسم به عروسم عست ولی پشت سرشون اصلا 

واینکه مدام کارش زیراب زدن من

پنج ساله عروسشم .پنج سال کارش بدگویی ازمن 

2706