2410
2553
عنوان

خواستگار اومده حالم خیلی بده...😔

1007 بازدید | 39 پست

سلام لطفا شرایطمو خوب بسنجین و نظرتونو بهم بگید چون واقعا حالم بده و احتیاج دارم یکی راهنماییم کنه

نزدیک هشت ماهی میشه با ی نفر تو رابطم و از همه لحاظ سنجیدمش حتی خیانت و واقعا ادم خوبیه فقط خیلی چیزارو نداره مثل خونه ماشین پول و ....

خیلی از منم دوره و ارتباطمونم مجازی بوده همه چیز راجبش میدونم و ی ادم همه چی تمومه توی اخلاق و رفتار مهربون و خوش اخلاقه و تاحالا ام چیز غیر اخلاقی یا غیر منطقی ازم نخواسته با اینکه رابطه فقط مجازی بوده....

خلاصه ک از بابت دوست داشتنش خیالم راحت شده و طبق گفته های خودش میخاد کار کنه و شرایط ک اوکی شد بیاد خواستگاری...

اینم بگم من یک ساله پدرم فوت شده مادرم ی تنه داره همه کار میکنه واسمون خرج و مخارج همش پا خودشه خواستگارای زیاد  داشتم تا الان اما خب بیشترشون شرایط ازدواج نداشتن و جوابم منفی بود

الان ی نفر اومده توی اطلاعات کار میکنه و تقریبا همه چی تمومه خونوادشونم خوبن مذهبیم هست پسره نمیگم دوسم داره چون کلا ی شبه همو دیدیم و منتظر جوابن الان

شرایط مادرمو ک میبینم و اینکه مجبوره بخاطر من و خواهرم انقدر تلاش کنه و زحمت بکشه دوست دارم بهش بله بگم و خلاص...

از ی طرفم وقتی دوست دارمایی ک ب اون پسره میگفتم میاد تو ذهنم بد جور اعصابم میریزه بهم 

اگ باهاش ازدواج کنم کل رویاهای اونو و خودمو نابود کردم و در نظرش ی ادم لاشیم

عشق و دوست دارمو همش کشک😔😔😔

اگرم نکنم مادر بیچارم مجبوره تا اخر همرش حسرت ب دل بمونه و هی کار کنه و ..حتی خود من ک کلی ارزو واسش داره پزشکی بخونم دانشگاه قبول شم همش رو هواس چون هیچ حامیی نداریم و میش گفت همینکه دستمون ب دهنمون میرسه جای شکر داره

نمیدونم چجور بگم بیشتر از این نمیتونم توصیف کنم حالمو لطفا لطفا عین خواهر خودتون راهنماییم کنید نظرتونو بهم بگید

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚

همه چیز راجبش میدونم و ی ادم همه چی تمومه توی اخلاق و رفتار مهربون و خوش اخلاقه و تاحالا ام چیز غیر اخلاقی یا غیر منطقی ازم نخواسته با اینکه رابطه فقط مجازی بوده.

این حرفت فقط نشون میده خامی بی تجربه ای.

نامزد کن با خواستگارت اگه خوب بود ازدواج کن

این مجازیارو فراموش کن اصلا هم پیگیر این رابطه ها نباش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مجازیه معلوم نیس پا پیش بذارع

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

وزارت اطلاعات یا اطلاعات نظامی؟ چون جفتش جداست 

و مزایا جدا 

اولی باشع بعید میدونم همون اول لو بدن

والا عموی من پنج سال بعد بازنشستگیش گفت اطلاعاتی بوده 

فقط عمری بابام میدونسته 

زنشم یسال بعد ازدواجشون😀

2714

عزیزم.جای شما نیستم تادرست بتونم نظربدم ولی .ببین دلت چی میگه .شما اون خواستگاری که براتون اومده ازنظر شغلی میتونید تحمل کنید مثلا کارشو .یا بعدا مشکلی براتون پیش نیاد.دوستون داره یانه .وشما چی.اگه دلتون پیش اون اقای مجازی هست بیشتر فکرکنید.آخرش هرچی صلاح قسمت شماباشه پیش میاد

رابطه های مجازی تا وقتی مجازی بمونه خوبه 

بعدش که از نزدیک بشناسیش میبینی نه میتونه نامهربونی باشه و سرد یا اخلاقای بدش رو میاد .احساسی فکر نکن بچسب به نقد نه نسیه

کاربر ده ساله هستم‌.بعد مدت ها برگشتم..خوش برگشتم ..قدمهای مبارکت رو قربون 

عشق لازم ولی کافی نیست

وقتی پول نداشتی کاری رو بخوای بکنی از هم سرد می‌شید

وقتی به خاطر پول جلوی بچت شرمنده بشی از هم خجالت می‌کشید و دور می‌شید 

پول خیلی مهمه اونم خیلی .........

من بابام 42 سال داره هرچی تقلا میزنه بازم یه جایی کم میاره 

یه جوون تو این دوران بدون پشت و پناه می‌تونه زندگی مدیریت کنه 

البته پسرا هم مقصر نیستن وضع دنیا داغون درسته باید ما دخترا هم درک داشته باشیم ولی یه شغل خوب و پس انداز واقعاً مهم برای زندگی 

عشق و عاشقی ها خیلی از بین رفته چه عشقایی که یکی بهتر دیدن گذاشتن رفتن ، همون خواستگار و بچسب

2706