2733
2734

متاسفانه بدترین نوع جداییه که یهو بدون حرف تو بهترین تایم رابطتون یهو بره 

اصن ادم میمونه که چرا یعنی چی مگه کاری کردم که طرف یهو رفت

کلا خیلی بده تو ذهن ادم تاثیر منفی میذاره حالاوقتی وارد یه رابطه بعدی خوبم که میشی حس میکنی واایی رابطه به این خوبی یهو طرف بی خبرو بدون حرف نذاره بره 😑😑خلاصه بده دیگه بددد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
متاسفانه بدترین نوع جداییه که یهو بدون حرف تو بهترین تایم رابطتون یهو بره  اصن ادم میمونه که چ ...

دقیقااااا آخه اونشب گفت اینقدر میام خواستگاریت تا بهم بدنت..

اینقدر حرف زدیم اون شب از ساعت ۱۰ ونیم شب تا ۴ یکسره چت کردیم 

یه هفته قبلش نبود گف سفر کاریم  و کلی معذرت خواهی کرد واسه یه هفته نبودش..

الان میدونم هست ولی یهوووو یه ماهه یه احوال پرسی نکرده و مطمئنم که هست و سالمه و شماره ای که ازش داشتم خاموشه.. 

2738
دقیقااااا آخه اونشب گفت اینقدر میام خواستگاریت تا بهم بدنت.. اینقدر حرف زدیم اون شب از ساعت ۱۰ ونیم ...

ببین کلا سعی کن بیخیال باشی به زندگیتو پیشرفتت ادامه بدی هرکی بره دوباره یه روز برمیگرده مطمن باش اصلا کافیهه رل بزنی همه قدیمیا یهو مثل زامبی میریزن سرت 😅برحسب تجربه میگمااا یعنی مطمنمممم که برمیگرده

ببین کلا سعی کن بیخیال باشی به زندگیتو پیشرفتت ادامه بدی هرکی بره دوباره یه روز برمیگرده مطمن باش اص ...

نه بابا اینطورم نیستا.اکثرا برنمیگردن.مگه بری بیاریشون.بعدم برنگرده که نگرده.میخواد بیار چیکار کنه واست

فعلا که با اشک و حال خرابی و افسردگی  و دلتنگی زندم... عاشقش بودم یهو بدون هیچ حرف و دلیلی یه ...

منم تجربه مثل شما داشتم بعد شیش ماه حال بد فهمیدم زن گرفته. یا یکی بهتر پیدا کرده یا زن گرفته. بی حرف رفته یا خجالت میکشیده یا حتی اهمیت نداشتی توضیح بده

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
ببین کلا سعی کن بیخیال باشی به زندگیتو پیشرفتت ادامه بدی هرکی بره دوباره یه روز برمیگرده مطمن باش اص ...

منم مطمئنممممم چون چیزی غیر از عشق و مهربونی بهش ندادم مطمئنم حتی اگه با یکی باشه حسر ت منو میخوره... چون خودشم باورش نمیشد چقدر مهربونم و‌‌....

من گفتم اگه یه روزی بهم نرسیم لاقل واسش خاطره ی خوب بمونم 

منم تجربه مثل شما داشتم بعد شیش ماه حال بد فهمیدم زن گرفته. یا یکی بهتر پیدا کرده یا زن گرفته. بی حر ...

اهوم شاید ولی اون همه ی رویاهای ازدواجش بامن بود.. از همه چی ازدواج بامن برنانه ریزی کرده بود..

حتی یه بار پرسیدم ازش اگه بهم نرسیم میتونی اینارو با یه زن دیگه تجربه کنی گفت نمیدونم تاحالا بهش فک نکردم..

2706