2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرگ 

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2728

واقعا ارزوم یکی رفتن به گذشتست که محاله.یکی هم لاغریم. که خداکنه محال نباشه وبرام خیلی مهمه

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  

ارزو میکنم تو شغلم موفق باشم نه خودم مریض شم نه هیچ وقت باعث شم کسی مریض بشه.ارزو میکنم مادرم همیشه سلامت باشه عمرش طولانی باشه.ارزو میکنم خونه بخریم.ارزو میکنم یه عشق خوب و همه چیز تموم پیدا کنمو ازدواج‌کنمو خوشبخت باشم.

2738

خونم سوت و کوره 

صدای بچه ازش بیاد 

دارم میمیرم برا مادر شدن😓

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
آرزو میکنم همه آدما به خواسته های دلشون برسن و هیچ مریضی رو تخت بیمارستان نباشه 🦋🌻

آمین

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  

بیا قدم بزنیم

هوا گرفته منو

همیشه دوست داشتم

با هم قدم زدنو

همیشه دوست داشتم

کنار من باشی

که بی قراره منو

قدم زدن باشی

برام دوباره بخند

بهم دوباره بگو

چقد دوسم داری

بگو که منتظرم