2737
2734

قضیه مال 3 سال پیشه به چند نفر تعریف کردم گفتن توهم زدی چون سرت خورده بود به زمین نه رمانه نه داستان  این مال زندگی خودمه

شب بود از خواب پاشدم برم اب بخورم لیوان و گذاشتم دهنم چند جرعه خوردم چشمام سیاه شد چون خون به مغزم نرسید اگه اینجوری شدید بشینید زمین من از جلو خوردم زمین چون تعادلم رو از دست دادم سرم خورد به نبش اشپز خونه و از هوش رفتم اب مونده بود تو گلوم و راه نفسم گرفته شده بود هیچی حس نکردم فقط دیدم روی زمین دراز کشیدم یک نفر فقط رو به روم بود لباس سفید مو سفید چهره سفید هیچی از چهرش معلوم نبود فقط گفت من قابض ارواحم اینو گفت به طرز عجیبی ترسیدم و هول کردم گفت بریم؟ من از ترس هیچی نگفتم بعد دو نفر دیگه اومدن پشت سرم گفتن بریم؟ فقط سر تکون دادم بعد حس کردم رفتیم بالا اما یهو انگار از یه پرده که تونل مانند بود رد شدیم همه جا بیابون بود چند نفر دیگه هم بودن که فقط داشتن راه میرفتن به سمت جلو اون دو نفر هم کنار من بودن بهم گفتن فقط راه برو منم باز چیزی نگفتم از ترس فقط راه رفتم بعد از کلی راه رفتن در صورتی که شاید در زمان واقعی 1 ثانیه گذشت اما اینجا چند ساعت من راه رفتم تا رسیدم با یک فردی که پشت میز نشسته بود با ملایمت و محبت سلام کرد بهم من فقط غرق جمال و محبتش بودم یک کتاب بزرگ رو به روش بود که اسم من روش نوشته بود گفتم من کجا میرم گفت با توجه به اعمال خودت یا برهوت یک بیابان که زندان است یا بهشت برزخی صفحه کتاب رو باز کرد گفت الان به تمام اعمال زندگیت رسیدگی میشه اونجا باز ترسیدم اون جوان نگاه صفحه کرد و بالبخند به من گفت هنوز زوده گفتم یعنی چی؟ گفت هنوز روز مرگت نیست بهت فرصت دوباره داده شده بعد همون لحظه تصویر مادرم رو دیدم که با گریه دعا میکرد و پرستاری که همراه امبولانس توی خونه اومده بود و داشت من و احیا میکرد بعد حس کردم فرود اومدم توی تونل اون بیابون محو شد یکباره و حس کردم خیلی سفت شدم چشمام رو باز کردم و با هوش اومدم البته جزئیات بیش تری داره که نمیتونم توضیح بدم این اتفاق رو هم فقط به یک عالم دینی گفتم

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟

همه رو دروغ گفتم چون حوصلم سر رفته بود😂

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟

پس گه تو روحت کلی وقت داشتم میخوندم 🤣🤣🤣🤣

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

البته یک کتاب مشابه این هست به اسم 3 دقیقه در قیامت که بر اساس واقعیته و اون فرد طی عمل جراحی 3 دقیقه میمیره طرف ایرانی بوده جدی میگم کاملا واقعیه این کتاب

فهمیدیم مریضی  این موقع شب خب برو بخواب

جنبه داشته باش

2738

فقط یه ایرانیه که همزمان با اون دنیا رفتن هم مامور مرگشو می بینه هم مادرشو که یه گوشه گریه می‌کنه هم دکترا رو که بالاسرش احیاش میکنن هم طول و عرض قبرشو اندازه میگیره  و هم اینکه همزمان در حال راه رفتن در یک تونل پر نوره

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

عجب ادمی هستی منو باش گفتم الله اکبر😂😂😂

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
پس گه تو روحت کلی وقت داشتم میخوندم 🤣🤣🤣🤣

گه تو روح تو😂مهم اینه که استعداد نویسنده شدن دارم😂

البته یک کتاب مشابه این هست به اسم 3 دقیقه در قیامت که بر اساس واقعیته و اون فرد طی عمل جراحی 3 دقیق ...

من دیدم بچه دختر عموم برای ۱۵ ثانیه میمیره و یه چیزایی دیده بود وقتی شوکش میدن برمیگرده بهوش که اومد تعریف کرد برامون 

2706