2733
2734
عنوان

امکان داره معتادی ترک کنه و دیگه سمت مواد نره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8644 بازدید | 111 پست

از ۱۰۰تاش ۹۸تاش برمی‌گردن...این آمار رو یه آدمی‌که کلینیک ترک اعتیاد داشت خودش به من گفت👍

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بستگی داره به چی اعتیاد داشته باشه .معمولا یه چی رو جایگزین میکنن
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

[QUOTE=212825012]کسیو میشناسین که ترک کرده باشه؟ بنظرم باید زده شده باشه ،ک کم پیش میاد معتادی زده بشه از 

خودش باید بخواد بقیه هم باید کمکش کنن 

کسی ک من میگم خودم بخاطرش یکسال قید همه چیو زدم وکمکش کردم اونم خواست الان 15 سال پاک

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
اره امکان داره ولی باید اراده محکمی داشته باشه وکلا شرایط دوروبرش تغییر کنه 

این حرف درسته پر مغز بود

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند
2738

اره پونزده سال بیشتره پاکه.در سن ۲۳ ترک کرد از نوجوانی استارت زده عمه چی از تریاک کوکایین حشیش و ترامادول همه رو مصرف شدید داشته مخصوصا شیشه تا دلت بخواد میزده ولی واقعا ترک کرده این از نفر نزدیکع

الان میدونی چن ساله پاکه؟

٧ ساله 

اتفاقاًمشكلم داشت پسره بچه دار نميشد 

با هم دوتايي زندگي ميكنن 

اما خب ببين احتمال برگشت خيلي زياده شايد عده كمي مثل اين اقا باشن 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 

اره بابای من وقتی تاز ازدواج کرده بودن و من نوزاد بودم مصرف میکرده ولی هیچ خاطره ای ندارم که یادم باشه چون تقریبا توی سه سالگی من ترک کرده اون عکساش انقد لاغر و داغونه الان چاقه و همیشه توی ذهن من سزحاله خداروشکر گذاشت کنار مامانم میگه با دوستاش باهم رفتن و ترک کردن

2706