2726

بقولی ببوسه بزاره کنار،امکان داره؟؟تو دور و اطرافتون کسی بود؟خانما اگه شوهرتون اعتیاد داشته ترک کرده یا نه ،چجوریاس

معتاد دیدم ولی ترک کرده ی کامل ندیدم . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چن نفرودیدم ترک کردن دیگه سمتش نرفتن امابایدیکم بیشتردرکشون کرد چون مثه بچه بهونه گیرمیشن

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

اوهوم☺نزدیک ۵ ساله پاکه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

اره شوهر همسايه امون وضعش خيلي خراب بود 

جدا شدن 

پسره رفت ترك كرد، دختره كار ميكرد آرايشگر بود

هرچي مجدد خواستگار اومد خوشش نميومد رد كرد، 

آخر با همون شوهرش كه پاك شده مجدد عروسي كرد، همسايه سي سالمون هستن.

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
2706