2726
عنوان

بیا قدم بزنیم

266 بازدید | 67 پست

بیا قدم بزنیم

هوا گرفته منو

همیشه دوست داشتم

با هم قدم زدنو

همیشه دوست داشتم

کنار من باشی

که بی قراره منو

قدم زدن باشی

برام دوباره بخند

بهم دوباره بگو

چقد دوسم داری

بگو که منتظرم

بهم دوباره بگی

تنهام نمیذاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخواب نخودی بخواب

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

میخوام بیام مامانم نمیزاره

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

داستان منو بخونيد

من و اقايي ٢ سال با هم رابطه داشتيم چند بار هم اومدن خونه ما واسه اشنايي و خواستگاري ولي بعد سر سكه بحثمون شد و رفتن و گفتن كه كلا بهم نميخوريم با اينكه اشنا هم هستيما يعني از اولش ما رو نميشناختن؟!
پسره هم از اين رو به اون رو شد،شد يكي ديگه ما هنوز با هميم به همه هم گفته تمام كرديم و كاتيم چيكار كنم درست شه و دهن خودشو مادرش و خانوادش لال بشه و باز خودشون با پاي خودشون بيان خواستگاري اصلا انگار از خانوادش ميترسه بخدا التماسش كردم از خونه قهر كن برو راضي ميشن اصلا به دايي بزرگت بگو ميگه تو درك نميكني و تو شرايط من نيستي الانم همش ميگه ببينم چي ميشه قسمت چيه ميگه شرايط جوري نيست ك بخوام باز تلاش كنم ببين پسري ك تو رابطه ميگفت بايييييد مال من شي باييييد و بايد… الان میگه هرچي قسمت باشه نميدونم چيكار كنم

نمیتونم حالم خیلییی بده

فیلم یا سریال خارجی نگاه کن سرت  گرم میشه کمتر فکر می‌کنی 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
داستان منو بخونيد من و اقايي ٢ سال با هم رابطه داشتيم چند بار هم اومدن خونه ما واسه اشنايي و خواست ...

عزیزم منو همسرم دوست بودیم

برای مهریه من گفتم ۱۴ سکه کافیه

همسرم گفت نه خیلییی کمه

چهارصد تا خودش گذاشت روش و گفت ۴۱۴ تا سکه مهریت

الان میخوام ازش جدا بشم

به نظرم وقتی طرفت الان اینجوریه فکر اساسی بکن گلم

2706