2733
2734
عنوان

باورتون میشه من این وقت ب در حال تخمه و پفک خوردنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 43 پست
عه چه بد..😐مورد داشتیم شوهرم از تخت افتاده زمین باز بیدار نشده😐

😂😂😂😂😂😂😂

اره بده اما من عادت کردم وقتایی ک شب خونست تا صبح با من بیدار میمونه من میام نینی سایت و اینستا و ...همش غر میزنه کور شدم...نمیخابی؟کی میخابی؟صبح چطوری برم سرکار؟صبح شد نخابیدیم...و ....😂

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من😐😂

تو دیگه سوپر مارکتو ریختی جلوت😂😂😂منم میخوام😢آلرژی دارم.چیپس و پفک بخورم حالم بدمیشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
عزیییییزم    

مرسی به داداشم میگم پاشو برو لواشک بخر دلم خواست میگه نمیشه فردا ظهر برم بخرم خوابم میاد گفتم نخیر الان میخام داره لباس میپوشه بره بخره مامان و بابام رفتن زیارت پوستش کندس از دست من 😁

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2738
برم یکم دلستر بخورم این تندی رو بشوره ببره بخوابم😐😂😂

عوض منم بخور😋نوش جونت.من هنوز دنبال خوراکی ام😅

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

سیلام عزیزم خوبی؟ چ خبرا😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻