2737
2734

خاطره جالب دارید تعریف کنید؟؟؟؟من عاشق سیب زمینی سرخ کرده هاشم مخصوصا اون چیزایی ک میریزه روش😋😋پیزا طبقه دو پل خوشمزس یخورده خر تو پرتم خریدم خخخخخ

بگید دیگه؟؟؟آخرین بار کی رفتید؟؟؟خوش گذشت؟؟

تجربه خودم....

شب برید 

لباس گرم حتما کولاکه اون بالا....

چپ و راست عکس نگیرید ضایعس خخخ😂😂😂😂😂

کاش بازارچش بزرگتر بود خیلی کوچیکه

شما اگ نرفتید ۱ بارهم شده برید خوبه بد نیست

اگ رفتیدم یکم بگید خووو🙄🙄😒😍😍😍

من شیرازم

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخرین بار با داداشم رفتم،کی بشه کرونا تموم شه دوباره برم😕

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

یه بار رفتیم اون وسط بغل اون دکه سمت راست  یه دختر پسر یه گوشه کنار درخت نشسته بودن و باهم ور میرفتن هم ور میرفتن هم نوشابه میخوردن

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.
2738
2706