2726
عنوان

دوستان گلم از امروز چله هامون شروع شد

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
@گونای66   @فری۹۹   @bahare3232    

عزیزم  چله رو ۴۰نفر به مدت چهل روزانجام می دن

همین عدد ۴۰حکم اجابت داره

من نفر ۴۰ام بود

اگه یادتون باشه گفتین ۳۹نفرهست فقط اسم یه نفر خالیه

الان شدم ۴۱⁦☹️

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

مرسی عزیزم ک صدا کردی چشم انجام میشه فقط هر روز خوندم بیام بگم ب شما یا نه لازم نیست؟

خواهش میکنم گلم قبول باشه عزیزم اگر فراموشتون نمیشه بخون گلم نیازی نیست کدت را ببین اون روز به نیت حاجت رواییت خونده میشه

عزیزم  چله رو ۴۰نفر به مدت چهل روزانجام می دن همین عدد ۴۰حکم اجابت داره من نفر ۴۰ام بود اگه ...

شما 41 شدید؟ احتمالا ادمین جان کد ها را جابجا کردند گلم درستش میکنم 

ولی گلم پرسیدم تعداد بیشتر ایرادی نداره فقط باید چهل روز تموم بشه که روزهای آخر را دو نفری خونده میشه 

ولی بازم چشم اسمتون را درست میکنم شما همون چهل میشید 

2706